En
تاریخ : شنبه 29 آبان 1400
کد 29268

برگزاری مراسم گرامیداشت آغاز هفته بسیج در روستای قمصر

مراسم گرامیداشت آغاز هفته بسیج با نواختن زنگ بسیج ، با حضور مسئولین بخش کهریزک در مدرسه دکتر رزاقی روستای قمصر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دهیاری و شورای اسلامی قمصر ، به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، مراسم ویژه‌ای صبح امروز با حضور  بخشدار و ریئس شورای اسلامی بخش کهریزک ، امام جمعه بخش ، معاونین آموزش و پرورش کهریزک ، جانشین فرمانده سپاه ناحیه روح الله ، فرمانده حوزه بسیج امام هادی و فرماندهان پایگاه های بسیج روستا و بسیجیان ، به میزبانی مجموعه دهیاری و شورای اسلامی قمصر در محوطه مدرسه دکتر رزاقی برگزار شد.
در این مراسم، پس از برگزاری صبحگاه و نواختن سرودهای انقلابی و نظامی، دکتر بابایی بخشدار کهریزک با تبریک هفته بسیج و گرامیداشت سالگرد تاسیس سازمان بسیج مستضعفین، خطاب به بسیجیان و دانش آموزان گفت: چهار دهه فداکاری و ایثار از زمان آغاز انقلاب تاکنون توسط بسیج رقم خورده است و نهضت بسیجیان هنوز ادامه دارد.
بابایی در ادامه افزود : امروز شجره طیبه بسیج مانند درختی تنومند است که با وزش بادها و توفان‌های شرق و غرب لرزشی به خودش راه نمی‌دهد. باید بتوانیم همین نگاه و تفکر و روحیه‌ای را که یادگار هشت سال دفاع مقدس بوده و سینه به سینه به ما رسیده است به نسل‌های آینده منتقل کنیم.
علی عزیزی ریاست شورای اسلامی قمصر نیز در حاشیه مراسم هفته بسیج را تبریک گفت و افزود : حفظ و حراست از ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی و دفاع از کشور در دوران جنگ و اقدام‌های امنیتی در برابر هجمه‌های دشمنان از وظیفه‌های بسیج در سالهای گذشته بوده است.
وی افزود: خدمات بسیج به این موارد محدود نبوده است، این شجره طیبه در همه اموری که کشور نیاز به کمک داشته برای حفظ شأن انقلاب اسلامی خدمات بی‌دریغی ارائه کرده است.
 
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 29 آبان 1400
  • توسط دهیاری قمصر
  • تعداد بازدید 0