En
تاریخ : شنبه 29 آبان 1400
کد 29241

افتتاح ۳ خانه هلال باحضور مدیر عامل استان تهران در شهرستان ری

باحضور فتحی مدیرعامل استان وجمعی از اعضاء شورای معاونین و معاون اوقاف شهرستان ری تعداد ۳ خانه هلال در محله های کم برخوردار امام زاده سیده ملک خاتون (س)، امام زاده هادی(ع)و امام زاده ابوالحسن(ع)افتتاح گردید .
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر ری، با حضور مدیر عامل ، معاون داوطلبان و مسول خانه های هلال جمعیت هلال احمر استان و معاون اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان تعداد ۳ خانه هلال در محله های کم برخوردار افتتاح شد. 
فتحی در این خصوص گفت: ما در جمعیت هلال احمر بدون توجه به نژاد ، قومیت، دین و مذهب، رنگ پوست و بدون هیچ چشمداشتی در همه امور در حال ارائه خدمات به نوع بشر و هموطنان از نقاط مختلف دنیا هستیم .
وی در ادامه افزود جمعیت هلال احمر  در قریب به ۱۰۰ سال فعالیت اجتماعی همیشه کمک رسان اتباع از  کشورهای مختلف جهان بوده و امروزه با افتتاح خانه های هلال باب جدیدی از همکاریها در کنار خانه های اوقاف و بهزیستی وکمیته امداد امام(ره)فعالیت خود را در بخشهای آموزشی و امدادی وحمایتی ومشکلات اجتماعی در جهت توانمند سازی محله های کم برخوردار و آماده ساختن اقشار مختلف جامعه برای مواجه با مخاطرات طبیعی و غیر طبیعی گام برمی دارد .
 مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران  بیان کرد یکی از وظایف ما آماده سازی مردم و آموزش همگانی مردم است و در ۲۰۲۰ منطقه کم برخورد در نقاط مختلف کشور که بخشی از آن نیز به عهده هلال احمر میباشد با عنوان خانه های هلال گامهای موثری برداشته شده و امید است این روند افزایشی ادامه دار باشد و بتواند در جهت آماده سازی اقشار مختلف مردم در رویارویی با سوانح و حوادث احتمالی مفید واقع شود . 
در این مراسم مسئولین خانه های هلال ضمن  اعلام همکاری مستمر با جمعیت هلال احمر تمایل خود را برای پیشبرد اهداف اصلی جمعیت که همان آموزش و توانمند سازی مردم با برگزاری دوره های آموزشی است را اعلام آمادگی کردند.  
در پایان احکام مسولین خانه های هلال توسط مدیر عامل جمعیت هلال استان تهران ابلاغ گردید .
  • نوشته شده
  • در شنبه 29 آبان 1400
  • توسط هلال احمر فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 11