En
تاریخ : سه شنبه 20 مهر 1400
کد 29037

هم اندیشی اعضا ستاد استقبال از قهرمان ملی و مردمی باقرشهر

جلسه هماهنگی ستاد استقبال از بازگشت پهلوان پژمان پشتام با حضور شهردار باقر شهر برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر؛ جلسه استقبال از بازگشت دلاور مرد باقرشهری به ریاست سعید استاد فرج سرپرست شهرداری باقرشهر، حسن زالخان رئیس اداره ورزش و جوانان باقرشهر ، امیر محبی معاون فرهنگی و اجتماعی ، شفیعی مسئول تربیت بدنی، فلاحت پیشه جانشین واحد روابط عمومی و جمعی از پیشکسوتان ورزشی آقایان حاج محمود ارسطوئیان، پرویز صادقی، علی فرجی، باقر مظفری، کاظم عبادی، رضا لک در دفتر شهردار باقر شهر برگزار گردید.
سعید استاد فرج ضمن تبریک این پیروزی شیرین به حاضرین و جامعه ورزشی گفت بسیار خرسندم که به عنوان اولین شخص نسبت به استخدام و اشتغال این پهلوان مردمی در مجموعه شهرداری باقرشهر این خبر را اعلام مینمایم.
وی گفت به پاس قدردانی و تلاشهای شبانه روزی ایشان و این قهرمان ملی و مردمی علیرغم تمامی تنگناهای قانونی ،شخصا دستورات لازم را به مسئولیت خودم در قالب استخدام این گوهر گرانبها را ابلاغ نموده ام و ایشان به مدد الهی از یکم آبانماه همکار محبوب ما در مجموعه شهرداری باقرشهر محسوب میشوند.
ایشان بیان کرد در راستای حمایت همه جانبه مادی و معنوی از پهلوان  مردمی پژمان پشتام از هیچ کوششی دریغ نمی نمائیم.
وی اشاره کرد ور راستای بازگشت این قهرمان به وطن و آغوش گرم  خانواده  ،تمامی واحدهای شهرداری در راس هرم خدمتگزاری آماده و مهیای استقبال از ایشان میباشند.
ایشان در پایان تاکید نمود وجود و حضور پیشکسوتان پرشور ورزشی، بالا بودن سرانه های ورزشی، تجهیز ات و امکانات سالنهای ورزشی در رشته های مختلف ورزشی بیانگر و گواه اهمیت ورزش و تندرستی در مجموعه شهری باقر شهر و در هرم تصمیم گیری شهرداری باقرشهر میباشد.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 20 مهر 1400
  • توسط شهرداری باقرشهر شیوا یعقوبی
  • تعداد بازدید 1