En
تاریخ : سه شنبه 20 مهر 1400
کد 29011

رئیس اداره ارشاد ری: مهمترین راه برون رفت از معضلات، استفاده از ظرفیت فرهنگ و هنر است

نشست کمیته فرهنگی کمیسیون پدافند غیر عامل شهرستان ری («مبارزه با قاچاق کالا و ارز» و «پیشگیری از اعتیاد») در مجتمع فرهنگی هنری شیخ ابوالفتوح رازی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری، «سید حسن صفوی» در این نشست بر لزوم توجه بیش از پیش به حوزه فرهنگ و هنر و بهره گیری از ظرفیت اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه برای نهاینه شدن حمایت از تولید داخلی، مضرات استفاده از کالای قاچاق بر اقتصاد کشور و پیشگیری از معضلات اجتماعی  تاکید کرد.
وی افزود: مهمترین راه برون رفت از شرایط تحمیل شده توسط بیگانگان بر بدنه اقتصاد و اجتماع، تقویت حوزه فرهنگ و بهره گیری از اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه است تا با آگاهی بخشی جامعه، ظرفیت های داخلی تقویت و از بروز معضلات جلوگیری شود.
دبیر کمیته فرهنگی کمیسیون پدافند غیر عامل شهرستان ری یادآور شد: در سال گذشته، هنرمندان و اصحاب فکر و انیشه با تولید محتوا، طرح های گرافیکی، موشن گرافیک، مسابقات فرهنگی و... با کمک ارزشمند خبرنگاران رسانه های جمعی، نقش موثری در حوزه پدافند غیر عامل ایفا کردند و امسال نیز برنامه های جدیدی در دست اقدام است.
در نشست یادشده، مسئولان دبیرخانه کمیسیون های «پدافند غیر عامل» و «مبارزه با قاچاق کالا و ارز» فرمانداری شهرستان ری نیز در سخنانی با اشاره به شرح وطایف مصوب، بر هم افزایی ظرفیت تمامی ادارات و نهادها در این حوزه تاکید کردند.
در نشست یادشده مقرر شد، جشنواره فرهنگی توسط ادارات آموزش و پرورش به صورت مجازی و حضوری، نشست تخصصی با حضور کارشناسان امر ویژه اولیای دانش اموزان مدارس، اکران طرح های تبلیغی توسط شهرداریها و بخشداری ها و تولید محتوا برای اقشار مختلف مردم انجام شود.
 
 
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 20 مهر 1400
  • توسط فرهنگ و ارشاد
  • تعداد بازدید 0