En
تاریخ : چهارشنبه 17 شهريور 1400
کد 28830

رویکرد اصلی ستاد تسهیل شهرستان ری رفع موانع تولید بوده است

حسین توکلی کجانی معاون استاندار و فرماندار ویژه ری با اشاره به اینکه اقدامات مطلوبی جهت رفع مشکلات صنعتگران این شهرستان صورت گرفته است گفت: رویکرد اصلی ستاد تسهیل شهرری طی نیمه نخست سال جاری رفع موانع تولید بوده است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، حسین توکلی کِجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: با شروع سال ۱۴۰۰ و نامگذاری این سال از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان سال «تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها»، تحقق شعار سال در اولویت مجموعه دستگاه های اجرایی و ادارات شهرستان ری قرار گرفت.

معاون استاندار تهران افزود: با توجه به ظرفیت های شهرستان ری در حوزه های تولید، صنعت، کشاورزی، منابع و نیروی انسانی جوان و متخصص مسئولین ارشد وزارت کشور، وزارت صمت و مسئولین استانداری در راستای رفع موانع و مشکلات تولید از شرکت ها، کارخانجات و واحد‌های تولیدی شهرستان ری بازدید و ضمن احصاء مشکلات، رفع موضوعات حوزه تولید شهرستان ری را در دست پیگیری قرار دادند.

فرماندار ویژه شهرستان ری تصریح کرد: در شش ماهه نخست سال جاری با برگزاری منظم جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و دیدارهای هفتگی با صنعتگران، تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی تحت عنوان شنبه های پاسخگویی، اقدامات خوبی در این حوزه صورت گرفته است و به مشکلات تعدادی از واحدهای صنعتی، تولیدی و صنفی، کشاورزی و گلخانه ای و... شهرستان ری رسیدگی شده است.

توکلی کِجانی بیان داشت: در نیمه نخست امسال رویکرد اصلی جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، رفع هرچه بیشتر مشکلات و پشتیبانی از تولید و اشتغال در جهت تحقق شعار سال بوده است که خوشبختانه با تلاش و همراهی دستگاه های متولی و سرمایه گذاران، بیشتر مشکلات تولیدکنندگان، صنعتگران و کشاورزان شهرستان مرتفع شده است.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 17 شهريور 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 9