En
تاریخ : چهارشنبه 26 خرداد 1400
کد 28300

کاندیداها به دور از تخلف و درفضایی سالم رقابت کنند

بخشدار کهریزک گفت: کاندیداهای شورای اسلامی شهر کهریزک به دور از هرگونه تخلف و درفضایی سالم برای خدمت به مردم و توسعه شهر رقابت کنند.

به گزارش روابط عمومی بخشداری کهریزک، امین بابایی در نشست با کاندیداهای شورای اسلامی شهر کهریزک که با حضور امام جمعه بخش کهریزک در مصلی باقرشهر برگزار شد، اظهار داشت: اجازه دهید شهرتان بر مدار ارزش‌ها حرکت کند و برای ایجاد حوزه شهری آبادتر همصدا با توصیه‌های مقام معظم رهبری برای خدمت به مردم گام بردارید.

وی با تاکید بر اینکه باید به سمت ایجاد بستر و فراهم کردن توسعه شهر حرکت کنید، افزود: باید از بد اندیشی ها و بد کرداری ها بپرهیزیم چرا که این رفتارها آفتی است که جز نفاق و بی اعتمادی ثمره دیگری ندارد.

بخشدار کهریزک ادامه داد: در فضای مجازی و حوزه‌های میدانی با تهمت و افترا به دنبال تخریب یکدیگر نباشیم چرا که مطمئناً هدف معاندین نظام است پس مراقبت کنیم از مسیر اصلی نظام و انقلاب خارج نشویم و سعی مان بر ایجاد اعتماد و ایجاد تعلق خاطر توأم با تعمق در رفتار باشد.

بابایی تاکید کرد: عزیزانی که قرار است به عنوان نمایندگان و خادمین مردم در کرسی مدیریت شهری در حوزه نظارتی پارلمان کوچک شهری انتخاب شوند، دقت کنند که حس قدرت طلبی نباید غالب بر حس خدمت شود و با توصیه های ارزشمند مقام معظم رهبری نمادی از اقتدار نظام جمهوری اسلامی را به جهانیان ثابت کنند.

وی با اشاره به انواع معضلات و مشکلات کهریزک بیان کرد: مرکز دفن زباله آرادکوه سال ۱۳۴۲ برای جمعیت ۵ میلیون نفری کلان شهر تهران در کهریزک احداث شد و اکنون معضلات زیادی برای مردم کهریزک ایجاد کرده است.

بخشدار کهریزک با بیان اینکه طی چهل سال و در ۵ دوره شورای اسلامی شهر اقدامات خوبی صورت گرفته است، تصریح کرد: برای رسیدن به سطح مطلوب باید وضعیت موجود را خوب کنیم تا مردم نیز امیدوار شوند و با استفاده از ظرفیت های موجود در صدد حل مشکلات سطح بخش باشیم.

بابایی ضمن قدردانی از زحمات فرماندار ساعی و پرتلاش شهرستان ری گفت: تامین اعتبار بیش از ۱۳۰ میلیارد برای انتقال آب شرب سالم از سد ماملو و سد کرج یک پروژه کلان است که یک اتفاق خوب طی ۴۰ سال گذشته است که آب شرب سالم به دست روستاییان می رسد.

وی در ادامه تاکید کرد: بدون نگاه و خط کش های جناحی و ترسیم فضاهای خط کش شده چپ و راست به مقوله خدمات‌رسانی به خلق خدا و اهالی مردم به شایستگی بپردازید که خط کش گذاشتن به بیراهه رفتن است.

بخشدار کهریزک در پایان خاطرنشان کرد: با تخلفات انتخاباتی برخورد می شود و تاکنون تعدادی پرونده تخلف نیز تشکیل شده است که این موضوع تذکری است تا کاندیداها به فضای تبلیغات سالم بپردازند و از هرگونه تخلف به ویژه خرید و فروش آرا به شدت پرهیز کنند.

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 26 خرداد 1400
  • توسط بخشداری کهریزک
  • تعداد بازدید 12