En
تاریخ : يکشنبه 9 خرداد 1400
کد 28139

اهدای ۷۵ تبلت به دانش آموزان نیازمند کهریزک

بخشدار کهریزک از تهیه و اهدای 75 تبلت به دانش آموزان نیازمند کهریزک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بخشداری کهریزک، امین بابایی در جلسه شورای آموزش و پرورش با اشاره به شأن و منزلت معلمان اظهار کرد: جایگاه معلمان بسیار رفیع است و هر آنچه که به این قشر توجه شود کم است لذا باید کانون توجه و تجلیل را از روز معلم خارج کنیم و در مناسبت های مختلف وجود پرمهر معلمان را کنار خود قرار دهیم.

وی با تاکید بر توجه حوزه مدیریتی بخش کهریزک به جامعه فرهنگیان افزود: همزمان با روز معلم از تعدادی معلم فرهیخته بخش تجلیل به عمل آمد که باید به صورت دوره ای در هر مناسبتی از تعدادی دیگر از معلمان تجلیل شود.

بخشدار کهریزک با بیان اینکه سرفصل شاد، انزوای خانگی و مجازی شدن ارتباطات مقداری از سطح توجهات و مهرورزی های فیزیکی کاسته است، گفت: معلمان همیشه پر از نشاط و انرژی در بین دانش اموزان عشق ورزی می کردند اما اکنون به دلیل شرایط کرونایی این فرصت به یک صفحه مجازی محدود شده لذا باید با تجلیل از این عزیزان بخش کوچکی از زحمات و سختی های آنها را ارج نهیم.

بابایی در پایان بیان کرد: در ادامه رزمایش های کمک به دانش آموزان نیازمند که در راستای همدلی و مواسات چندین مرحله در بخش کهریزک انجام شد، تعداد تهیه شده و برای توزیع میان دانش آموزان در اختیار مدارس قرار گرفته است.

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 9 خرداد 1400
  • توسط بخشداری کهریزک
  • تعداد بازدید 19