En
تاریخ : يکشنبه 9 خرداد 1400
کد 28134

اولین جلسه آموزش اعضای هیات اجرایی و عوامل اجرایی انتخابات 1400 بخش کهریزک

امین بابایی در اولین جلسه آموزشی انتخابات 1400 بخش کهریزک گفت: نکته کلیدی و مهم در بحث انتخابات در حین شفافیت و زلال بودن وبا تعاریف قانونی پیچیدگی های آن است که اگر توجه به این موارد کلیدی نشود میتواند ماهیت و شاکله انتخابات را تحت تاثیر قرار دهد.

به گزارش روابط عمومی بخشداری کهریزک، امین بابایی بخشدار کهریزک در جلسه آموزش اعضای هیات اجرایی و عوامل اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ ضمن اشاره به اهمیت فرآیند انتخابات و آموزش گفت: نکته کلیدی و مهم در بحث انتخابات در حین شفافیت و زلال بودن وبا تعاریف قانونی پیچیدگی های آن است که اگر توجه به این موارد کلیدی نشود میتواند ماهیت و شاکله انتخابات را تحت تاثیر قرار دهد.

بخشدار کهریزک در ادامه افزود: شاه‌کلید عبور از چالش‌ها توجه به رویکردهایی که میتواند اثربخشی مثبت در برگزاری انتخابات داشته باشد توجه به ماهیت موضوع آموزش است.

وی بیان کرد: در جایی که آگاهی بخشی و آگاهی دهی در دو سر فصل به شایستگی صورت بگیرد مطمئناً جامعه آماری ما تحت تاثیر افرادی که میخواهند به عنوان نماینده بخشداری، هیئت نظارت و بازرسی و همه حوزه ها بر سر صندوق های رای گیری با عینک آگاهی باشند، میتوانند مطابق با قانون ایراد گرفته و تذکر دهند.

بابایی گفت: همه این فرایندها تحت تاثیر یک آموزش با ساختار تعریف شده و منطقی همراه خواهد بود و این امر با همراهی عزیزانی که در حوزه آموزش شهرستانی به شایستگی در حال انجام آن هستند و امیدواریم در پرتو حضرت حق با لباس عافیت و سلامتی هم برای این عزیزان و همکارانم در فضای انتخاباتی پیش رو بتوانیم با صلابت و درایت و همچنین رعایت امنیت، صیانت از آرا را داشته باشیم و اتفاق مهم و ارزشمندی که بحث تعیین صلاحیت ها و انتخاب فرد اصلا به شایستگی صورت بگیرد.

وی در پایان افزود: امید آن داریم در نهایت بازخورد مثبت برای این مملکت رقم خورده و بتسر یک ایرانی آباد، محله و شهری آبادتر و روستاهایی با استاندارد و با تعاریف منطقی اجتماعی داشته باشیم.

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 9 خرداد 1400
  • توسط بخشداری کهریزک
  • تعداد بازدید 23