En
تاریخ : يکشنبه 9 خرداد 1400
کد 28129

برگزاری مراسم گرامیداشت روز روابط عمومی و ارتباطات

مراسم گرامیداشت روز روابط عمومی و ارتباطات با حضور جمعی از مدیران روابط عمومی ادارت بخش در بخشداری کهریزک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بخشداری کهریزک، مراسم گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی با حضور جمعی از مدیران روابط عمومی ادارت بخش در بخشداری کهریزک برگزار و از مسئولین روابط عمومی ها با اهدای لوح، تقدیر بعمل آمد.

امین بابابی بخشدار کهریزک ضمن اشاره به اهمیت این روز در سازمانها گفت: امروزه روابـط عمومـی به عنوان عناصر قوی در ارزیابی و تقویت برنامه ها و پیشبرد اهداف سازمانها تلقی شده و سازمانهای پیشرو، به روابط عمومی به عنوان کانون تفکر می نگرند. اگر ارتباطات معقول و منطقی بر اساس ارزش های جامعه بنا و پی ریزی گردد ، عمده ترین عامل توسعه انسانی است. روابـط عمومـی با تلاشی آگاهانه موجب خلق جامعه ای انسانی تر بر مبنای همیاری گسترده تر است.

وی در ادامه افزود: امید است در ظل توجهات ولیعصر(عج)و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)؛ همـواره پشتیبــان و پشتوانه ای در جهت پیشبرد اهـداف عالیه نظام مقـدس جمهوری اسلامـی باشید و کماکـان بـا ارتبـاط مـوثر در سـامـان دادن امـور روابـط عمومـی سـازمان، پایـدار و نقش آفـرین بـاشید.

بابایی در پایان ضمن قدردانی از زحمات مدیران روابط عمومی گفت: این روز که با الهام از هم افزایی و هم اندیشی با هدف توسعه ارتباطات انسانی فضایی سالم برای اطلاع رسانی وسیع و وثیق و ارتباطات صمیمانه و اثر بخش بین مردم و سازمان که پایه حرکت اجتماع است فراهم می نمایید تبریک عرض می نماییم.

 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 9 خرداد 1400
  • توسط بخشداری کهریزک
  • تعداد بازدید 1