En
تاریخ : دوشنبه 13 ارديبهشت 1400
کد 27874

مشکل تامین آب آشامیدنی چهار روستای بخش کهریزک برطرف شد

سرپرست امور کهریزک شرکت آب و فاضلاب منطقه۶ تهران گفت: مشکل تامین آب آشامیدنی چهار روستای بخش کهریزک با انجام عملیات بازسازی خط انتقال ۲۵۰ میلیمتری و رینگ شبکه در زمان‌های اوج مصرف برطرف شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، امید صابری سرپرست امور کهریزک شرکت آب و فاضلاب منطقه۶ تهران اظهار داشت: عملیات بازسازی و اصلاح خط انتقال ۲۵۰ متری روستای جهان آبادبالا که آب چاه های موجود این روستا را به شبکه توزیع آب کهریزک منتقل می کند؛ به همت امداد و بهره برداری آبفای کهریزک انجام شد.

وی ادامه داد: ۴۰ متر از این خط لوله که دچار پوسیدگی شده بود از مدار بهره برداری خارج و لوله جدید جایگزین آن شد.

صابری خاطرنشان کرد: باانجام این عملیات، خط انتقال روستای جهان آباد بالا که ازروی رودخانه کن عبورمی کند به خط انتقال روستای جهان آبادپایین، تورقوزآباد، قیصرآباد وخط انتقال شهرکهریزک متصل شد که در پی آن بخشی از مشکل تامین آب این روستاها و بخشی از مشترکان شهر کهریزک در زمان های اوج مصرف و یا از مدار خارج شدن برخی خطوط برطرف شد.

این مسئول با بیان اینکه تابستان و فصل گرم سال در پیش است و هر روز شاهد افزایش تقاضا برای مصرف آب هستیم از شهروندان کهریزک درخواست کرد که با توجه به شرایط سال جاری و کمبود همیشگی  منابع آبی شهر کهریزک، در مصرف آب صرفه جویی کنند تا روزهای گرم سال با کمترین تنش و دغدغه آبی سپری شود.

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 13 ارديبهشت 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 1