En
تاریخ : شنبه 11 ارديبهشت 1400
کد 27850

مراسم احیای شب‌های قدر در حرم عبدالعظیم (ع) برگزار می‌شود

ویژه برنامه‌های مراسم احیای شب‌های پر فیض قدر در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) با توجه به مصوبات ابلاغی ستاد ملی کرونا به مدت ۲ ساعت از ساعت ۲۳.۳۰ در صحن حضرت موسی بن جعفر (ع) این آستان با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) اعلام کرد: مراسم معنوی شب های قدر، با تلاوت قرآن کریم توسّط قاریان ممتاز و بین المللی آغاز و با قرائت دعای جوشن کبیر و مرثیه سرایی توسط آقایان محمدرضا غلامرضازاده، احمد زین العابدین فرد و حسن شالبافان برپا می شود.

براساس گزارش این پایگاه اطلاع رسانی ، برگزاری مراسم سخنرانی و احیا توسط حجت الاسلام مسعود عالی، حجت الاسلام  سید حمید میرباقری و حجت الاسلام  دکتر ناصر رفیعی به ترتیب از نخستین شب تا سومین شب نورانی قدر از دیگر برنامه های لیالی قدر در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) خواهد بود.

زائران و مومنین خداجو همه ساله در ایام ماه مبارک رمضان و به ویژه شب های پر برکت قدر با حضور گسترده در حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی و امامزادگان والا مقام (ع)، به مناجات و راز و نیاز با پروردگار متعال و توسل به ائمه اطهار (ع) می پردازند.

این گزارش می افزاید: امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا این ویژه برنامه ها در فضای باز و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار و از شبکه پنج سیما و رادیو تهران به صورت زنده و مستقیم پخش خواهد شد.

  • نوشته شده
  • در شنبه 11 ارديبهشت 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 1