En
تاریخ : پنجشنبه 9 ارديبهشت 1400
کد 27825

پیام تبریک دهیار صالح آباد شرقی بمناسبت روز ملی شوراها

امیر محمد قلی پور دهیار صالح آباد شرقی طی پیامی ضمن تبریک مناسبت این روز ، از خدمات ارزنده اعضای شورای اسلامی روستای صالح آباد شرقی قدر دانی کرد.
بسم الله الرحمن الرحیم 

نهم اردیبهشت ماه هرسال در تقویم نظام جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز شوراها نام گذاری شده است که این نامگذاری فرصتی مناسب است تا همگان تلاش شبانه روزی اعضا محترم شوراهای اسلامی بخش مرکزی ری به خصوص اعضای شورای اسلامی صالح آباد شرقی صمیمانه گرامی داشته و برای این تلاشگران عرصه های اجتماعی و مردمی از درگاه باری تعالی طلب توفیق و موفقیت بنماییم.
بدینوسیله این روز را به اعضای محترم شورای اسلامی روستای صالح آباد شرقی که با همدلی ، وظیفه شناسی در حل مشکلات روستا و اهالی تلاش می کنند ، تبریک و تهنیت عرض نموده و اهتمام مجدانه اعضای خدوم و با درایت شورای اسلامی روستای صالح آباد شرقی را در پیشبرد اهداف متعالی صمیمانه ارج می نهم.
با امید و اینکه به مدد الهی و همراهی اهالی و مسئولین روز به روز این نهاد مردمی ، بالنده تر و با تجربه تر از پیش در جهت ارائه خدمت خالصانه و جهادی گام بردارد و از درگاه خداوند متعال و حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا فداه موفقیت همگان را در مسیر خدمت رسانی صادقانه و خالصانه به اهالی روستا مسئلت می نمایم.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 9 ارديبهشت 1400
  • توسط دهیاری صالح اباد شرقی
  • تعداد بازدید 2