En
تاریخ : پنجشنبه 9 ارديبهشت 1400
کد 27824

تجلیل دهیاراز اعضای شورای اسلامی روستای قمصر به مناسبت روز ملی شوراها

به مناسبت نهم اردیبهشت، روز ملی شوراها، دهیار قمصر به همراه تعدادی از مسئولان واحدهای شدهیاری، این روز را به اعضای شورا تبریک گفتند.
به گزارش گزارش روابط عمومی دهیاری وشورای اسلامی قمصر، آقاخانی دراین دیدار ضمن گرامیداشت نهم اردیبهشت ماه و آرزوی توفیق برای اعضای شورای اسلامی روستا، اظهار کرد: شورا به دلیل داشتن ماهیت مشورتی می تواند مطالبات مردمی را با برنامه ریزی نظارت کند که مشوت قوی قطعا برنامه ها و اولویت ها را کمتر دچار چالش می کند.
وی گفت: خدمت در راه کسب رضای خدا همواره باید سرلوحه کار خدمتگزاران باشد و نباید در این عرصه شریک قرار دهیم چراکه کسب رضایت خدا کسب رضایت مردم است.
دهیار قمصر تصریح کرد: امید است آنچه تکلیف بردوش داریم به نحو مطلوب انجام دهیم و شورای اسلامی روستا با تفکرات قوی به عنوان حوزه ای اجتماعی ثمربخش باشد.
احمدوند، رئیس شورای اسلامی قمصر نیز در این دیدار ضمن گرامیداشت نهم اردیبهشت و روز شوراها، اظهار کرد: شورا و مشورت موضوع بسیار مهمی است که حتی خداوند متعال در قرآن کردیم به آن اشاره داشته اند و با توجه به اینکه شورا نهادی مردمی است و از پشتوانه مردمی شکل گرفته، هدفی جزو خدمت به خلق را ندارد.
وی با بیان اینکه شورا اسلامی روستای قمصر همواره دوشادوش دهیاری بوده و هست، بیان کرد: با وجود همه فراز و نشیب‌ها، امروز شاهد به ثمر رسیدن بسیاری از اهداف توسعه روستا در سطح شهرستان ری  و حتی استان تهران هستیم و آنچه گاها موجب نارضایتی مردم است، در سطح گسترده بسیار کاهش یافته است.
احمدوندخاطرنشان کرد:  امروز با درایت دهیار و همکاران پرسنل دهیاری و همچنین خرد جمعی به یک ساماندهی مطلوب رسیدیم و امید است باقی مانده راه را نیز با توکل برخدا پیش رویم.
 
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 9 ارديبهشت 1400
  • توسط دهیاری قمصر
  • تعداد بازدید 2