En
تاریخ : چهارشنبه 8 ارديبهشت 1400
کد 27811

نصب نیمکت های بتنی در میدان شهدای باقرشهر

محمدرضا کتی مسئول زیباسازی اقدام به نصب نیمکت های بتنی در میدان شهدای باقرشهر کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر ؛ محمدرضا کتی با بیان این مطلب گفت: نصب نیمکت به منظور تامین رفاه حال شهروندان و افراد سالمند که برای استراحت به فضای سبز موجود در این میدان مراجعه می کنند اجرا شده است .
ایشان در ادامه عملیات خدمات رسانی به شهروندان افزود: کار نصب و جانمایی نیمکت های پارکی در پارک های و میادین سطح شهر توسط واحد زیباسازی انجام شد که مورد استقبال و رضایت شهروندان قرار گرفت.
وی با تاکید بر اهمیت رسیدگی به پارک ها و توسعه ی تجهیزات آن ها با وسایل رفاهی اولیه از جمله مبلمان پارکی و ایجاد روشنایی مطلوب ادامه داد و گفت : تعبیه و نصب اینگونه عناصر در فضاهای عمومی شهری تاثیر مستقیم بر رضایت و آرامش شهروندان در استفاده از پارک های محله ای دارد.
کتی عنوان کرد : به همین منظور و در راستای خدمت رسانی به شهروندان ، شش عدد نیمکت بتنی با توجه به فضای مشجر موجود میدان از نوع مرغوب و با کیفیت در این مکان نصب شده است.
گفتنی است در هفته های اخیر خدمات رسانی به شهروندان در پارک های مذکور بیشتر شده است .نصب وسایل ورزشی و ست تندرستی ، رفع خاموشی پارک ها ، نصب وسایل بازی پلی اتیلن و کفپوش گذاری محوطه بازی آن ، نصب نیمکت ، رسیدگتی به سیمای ظاهری پارک با هرس چمن و درختان و...از جمله اقداماتی است که برای جلب رضایت شهروندان و استفاده آنها از فضاهای عمومی توسط این شهرداری به انجام رسیده است
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 8 ارديبهشت 1400
  • توسط شهرداری باقرشهر شیوا یعقوبی
  • تعداد بازدید 2