En
تاریخ : شنبه 11 ارديبهشت 1400
کد 27802

بازدید بخشدار کهریزک از ساخت و سازهای غیرمجاز در روستای قمصر

بخشدار کهریزک درپی تشدید مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز در بخش کهریزک از روستای قمصر بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی بخشداری کهریزک، امین بابایی بخشدار کهریزک طی بازدید از روستا قمصر گفت:  با هرگونه ساخت‌وساز غیرمجاز در کهریزک برخورد میکنیم و این امر با جدیت ادامه خواهد داشت تا دیگر شاهد چنین تخلفاتی نبوده و از مشکلات و مسائل بعدی ناشی از این امر جلوگیری کنیم.

وی در ادامه افزود: شهرداریها ، امور اراضی مدیریت جهاد کشاورزی و بنیاد مسکن نقش مهمی در جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در روستاها و شهرها دارند و شهرداریها علاوه بر کنترل و نظارت بر ساخت و ساز در محدوده شهر، در جلوگیری از ساخت ساز غیرمجاز، غیراصولی و غیراستاندارد وظیفه مهمی برعهده دارند.

بخشدار کهریزک عنوان کرد: شناسایی افراد متخلف‌ در عرصه ساخت‌وسازهای غیرمجاز به صورت شبانه‌روزی در دستور کار قرار دارد و برخورد قاطع و قانونی با عاملان تشدید می‌شود‌.

بابایی ضمن اشاره به ساخت و ساز در زمین های کشاورزی و صینانت از این زمین ها گفت: وظیفه صیانت از زمینهای کشاورزی در مناطق شهری و روستایی بر عهده امور اراضی مدیریت جهاد کشاورزی و نظارت بر ساخت و سازها در شهرها بر عهده شهرداری ها و در روستاها با دهیاریهاست و هیچ کم کاری در این بخش پذیرفته نیست و مسوولان مربوطه باید پاسخگو باشند.

  • نوشته شده
  • در شنبه 11 ارديبهشت 1400
  • توسط بخشداری کهریزک
  • تعداد بازدید 15