En
تاریخ : چهارشنبه 18 فروردين 1400
کد 27573

اقتدار امروز کشور مدیون خون شهدا است/لزوم ترویج فرهنگ شهادت

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران بر لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تاکید کرد و گفت: اقتدار امروز کشور مدیون خون شهدا است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری "عبدالله مرتضوی پیش از ظهر امروز یکشنبه15 فروردین ماه در دیدار با جمعی از ایثارگران کانون بازنشستگان بنیاد شهرستان های استان تهران که در سالن شهدای ترور ساختمان شهید رجایی برگزار شد با تأکید بر لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در فضای جامعه گفت:اقتدار امروز کشور مدیون خون شهدا و ایثارگران است و ما به عنوان میراث داران دوران دفاع مقدس باید از این ارزش ها مراقبت کنیم.
وی افزود:امروز به برکت خون شهدا قدرت بازدارندگی کشور در حدی است، که هیچ کس جرات ندارد به این خاک تعرض کند؛اعتقاد داریم این اقتدار را مدیون خون شهدا هستیم و باید مسیر فرهنگ شهادت و ایثارگری ترویج داده شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران با اشاره به منویات نوروزی مقام معظم رهبری در نوروز 1400 ادامه داد:انقلاب اسلامی بدون جناح بندی و با اتحاد و انسجام به پیروزی رسید و امروز همه وظیفه داریم، در جهت اعتلای انقلاب بدون خط بندی های سیاسی تلاش کنیم.
مرتضوی پیشرفت و موفقیت کنونی کشور را در همه عرصه ها یک دستاورد مهم خواند و گفت:امام(ره) و شهدا در این موفقیت سهم بزرگی داشتند و امروز با گام برداشتن در مسیر امام و شهیدان باید از این دستاوردها مراقبت کنیم.
انتهای پیام/

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 18 فروردين 1400
  • توسط بنیاد شهید ری
  • تعداد بازدید 3