En
تاریخ : دوشنبه 16 فروردين 1400
کد 27547

دیدار عیدانه شهردار باقرشهر با رئیس و اعضای شورای اسلامی باقرشهر 

پس از پایان تعطیلات عید نوروز ، سعید استادفرج شهردار باقرشهر به اتفاق محمود نوروزی معاونت اداری مالی، رضا بهادر سرپرست معاونت فنی عمرانی و شهرسازی و امیر محبی معاونت فرهنگی اجتماعی و مدیران واحدهای حراست ، بازرسی و روابط عمومی به دیدار رئیس و اعضای شورای اسلامی باقرشهر رفتند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر؛ سعید استادفرج در این دیدار که ابوطالب بقرایی رئیس و اعضای شورای اسلامی باقرشهر حضور داشتند.، از تعامل و همکاری اعضا در پیشبرد برنامه ها و اهداف مدیریت شهری تشکر و قدردانی کرد .
 شهردار باقرشهر به تحقق بودجه و اجرای پروژه های عمرانی در سال ۹۹ اشاره کرد و افزود : بی شک افتتاح و بهره برداری از پنج پروژه بزرگ عمرانی در سال گذشته در سایه تعامل و همراهی اعضای شورای شهر با مدیریت شهری محقق شده است.
 وی در ادامه به اوج گیری مجدد بیماری کرونا و آغاز موج چهارم آن اشاره کرد و از شهروندان خواست پروتکلهای بهداشتی و استفاده از ماسک را جدی بگیرند .
 استادفرج در پایان ابراز امیدواری کرد با تولید انبوه واکسن کرونا به دست محققان کشورمان شاهد ریشه کنی این بیماری منحوس باشیم و به شهروندان توصیه کرد تا روزی که واکسیناسیون همگانی آغاز شود به هیچ عنوان این بیماری را دستکم نگیرند .
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 16 فروردين 1400
  • توسط شهرداری باقرشهر شیوا یعقوبی
  • تعداد بازدید 5