En
تاریخ : سه شنبه 5 اسفند 1399
کد 27178

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش فشافویه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بخشداری فشافویه،جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی به ریاست کریم رئوف، بخشدار فشافویه و باحضور میثم درگاهی امام جمعه بخش فشافویه ، قربانی رئیس کتابخانه های شهرستان ری ،حیدری رئیس آموزش و پرورش بخش فشافویه در دفتر بخشدار برگزار گردید.

کریم رئوف، بخشدار فشافویه در ابتدای جلسه ضمن تقدیر و تشکر از اعضای انجمن و فعالان حوزه کتاب و کتابخوانی بخش فشافویه، به موضوع ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه اشاره کرد و گفت: نهادهای فرهنگی باید نقش موثر خودشان را در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه ایفا کرده و زیرساخت های لازم در این زمینه بایستی فراهم شود. انتظار می رود که با توجه به شرایط کرونایی، فعالان عرصه کتاب و کتابخوانی در فضای مجازی نیز نسبت به بازنشر و ارائه محتوا و خدمات به شهروندان همچنان به فعالیت خود ادامه دهند.

وی تاکید کرد: نگاه ویژه به امر کتابخوانی در مسیر توسعه آگاهی فردی، عمومی و تخصصی می تواند یکی از اهداف فعالان حوزه کتابخوانی باشد.
در ادامه جلسه بحث و تبادل نظر در خصوص احداث کتابخانه عمومی در روستای ابراهیم آباد و واگذاری زمین حداقل به مساحت 200 متر مربع و احداث کتابخانه عمومی از سوی دهیاری ابراهیم آباد به نهاد کتابخانه عمومی استان تهران و در خصوص تجهیزات و تامین نیروی انسانی کتابخانه از سوی اداره کتابخانه شهرستان ری اجام گردد.
تصمیم گیری در خصوص تمدید قرار داد کتابخانه پیامبر اعظم به مدت 10 سال با تفاهم نامه شهرداری و شورای اسلامی شهر و کتابخانه عمومی شهرستان ری منعقد گردید.

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 5 اسفند 1399
  • توسط محمد حسین صفائی روابط عمومی بخشداری فشافویه فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 4