En
تاریخ : چهارشنبه 29 بهمن 1399
کد 27128

توصیه‌های امام جمعه باقرشهر و کهریزک در خصوص ایام ماه رجب/ مهّمترین دعای ماه رجب، دعا برای فرج است

امام جمعه باقرشهر و کهریزک گفت: مهّمترین دعای ماه رجب، دعا برای فرج است.

به گزارش روابط عمومی بخشداری کهریزک، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالعلی استیری صبح امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش بخش کهریزک که با حضور امین بابایی بخشدار کهریزک، محمدرضا افضلی‌نیا رئیس آموزش و پرورش بخش کهریزک و دیگر اعضای شورا برگزار شد، ضمن تبریک ایام پرفیض ماه رجب با بیان اینکه مهّمترین دعای ماه رجب، دعا برای فرج است اظهار داشت: باید قدر این ایام را دانسته و از لحظه‌های سراسر معنویت آن برای تقرّب به خدای تعالی، کسب خیرات و برکات دنیوی و اخروی سود جست.

وی با اشاره به برخی توصیه‌های بزرگان در خصوص ایام ماه رجب و بیان برخی ویژگی‌ها و اعمال این ماه افزود: دعاهای بسیار فوق‌العاده و زیبایی در این ماه رجب است که باید با توجه خاص و توسل از این دعاها بهره کافی را ببریم.

امام جمعه باقرشهر و کهریزک سپس با اشاره به خیز مجدد ویروس کرونا در بسیاری از شهرها بیان کرد: این روزها افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا در حالی است که اندکی توجه و تأمل از سوی شهروندان و افزایش نظارت‌ها از سوی مسئولان می‌تواند زنجیره انتقال ویروس را قطع کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین استیری در پایان ضمن هشدار جدی به شهروندان نسبت به شروع موج چهارم کرونا خاطرنشان کرد: اگر پروتکل‌ها و هشدارهای بهداشت و درمان را جدی نگیریم قطعاً با معضل گسترش شیوع کرونا مواجه خواهیم بود.

انتهای پیام/

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 29 بهمن 1399
  • توسط بخشداری کهریزک
  • تعداد بازدید 3