En
تاریخ : چهارشنبه 29 بهمن 1399
کد 27125

برگزاری جلسه هماهنگی اجرای احکام قضایی ساخت و سازهای غیرمجاز/ بابایی: زمین های خارج شده از مدارِ توسعه کشاورزی به حوزه تولید بازمی گردد

بخشدار کهریزک گفت: با وحدت رویه‌ موجود در تمام دستگاه‌های سطح بخش، با ساخت و سازهای غیرمجاز برخورد جدی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی بخشداری کهریزک، امین بابایی عصر امروز در جلسه هماهنگی اجرای احکام قضایی که با حضور محمد ساری معاون اجرای احکام دادگاه کهریزک، برادری رئیس جهاد کشاورزی شهرستان ری و دیگر مسئولان برگزار شد، ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رجب با بیان اینکه در سطح بخش کهریزک وحدت رویه و انسجام در مقابل هرگونه بی‌قانونی وجود دارد اظهار داشت: با حضور و همکاری تمام دستگاههای ذیربط ساخت و سازهای غیرمجاز بدون هیچ گونه تعللی قلع و قمع خواهد شد.

وی با تاکید بر عزم راسخ بخشداری در این حوزه بیان کرد: زمین های خارج شده از مدار توسعه کشاورزی توسط خاطیان و زمینخواران با اقدامات قاطع اجرایی و پشتیبانی قضایی به حوزه تولید کشاورزی برخواهند گشت.

بخشدار کهریزک با یادآوری همکاری و وحدت رویه ارگان‌ها و سازمان‌های ذیربط در سطح بخش اعم از قضایی، انتظامی و اجرایی افزود: هرگونه ساخت و ساز شامل ابنیه، دیوارکشی و فنس کشی‌هایی که به صورت غیرمجاز احداث می شوند، تخریب خواهند شد.

بابایی ادامه داد: خوشبختانه در سال جاری با حمایت های ویژه فرماندار محترم شهرستان ری و دستگاه قضایی به صورت ویژه بحث برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز با توجه به وظیفه ما در حفاظت و صیانت از طرح تفضیلی و هادی به صورت جدی در دستور کار قرار داشته است.

وی در پایان تصریح کرد: از تمامی شهروندان بخش کهریزک خواهشمندیم پیش از اقدام به ساخت و ساز نسبت به اخذ مجوزهای لازم اقدام نمایند تا با برخوردهای قانونی مواجه نشوند و متضرر نگردند.

انتهای پیام/

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 29 بهمن 1399
  • توسط بخشداری کهریزک
  • تعداد بازدید 3