En
تاریخ : چهارشنبه 29 بهمن 1399
کد 27124

بابایی: ائمه جماعات مهمترین نقش را در حضور حداکثری و انتخاب اصلح دارند

بخشدار کهریزک گفت: انتظاری که از بزرگان می‌رود این است که همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند دو صحنه را به زیبایی ورق بزنند اولی حضور حداکثری و دومی نیز معرفی برای انتخاب اصلح است.

به گزارش روابط عمومی بخشداری کهریزک، امین بابایی در نشست هم اندیشی ائمه جماعات روستاهای بخش کهریزک که با حضور حجت الاسلام والمسلمین عبدالعلی استیری امام جمعه باقرشهر و کهریزک، علی کلهر رئیس شورای بخش کهریزک، ائمه جماعات روستاها و دهیاران بخش کهریزک برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ۲۵۵۱ شهید شهرستان ری و ۲۶۹ شهید بخش کهریزک اظهار داشت: شهدا مشعل فروزان هدایت و راهنمای درخشان ما در مسیر حقیقت بوده و هستند.

وی بیان کرد: مسیر اعتلای انقلاب اسلامی ایران و حفظ آرمان‌های آن در عمل به راه و آرمان‌های شهدای گرانقدری است که حماسه از خود گذشتگی را آفریدند.

بخشدار کهریزک سپس با اشاره به نقش ائمه جماعات در کاهش آسیب های اجتماعی افزود: نگاه ما به طلبه و امام مساجد، نگاه جامعی است که اگر ائمه جماعات بتواند ظرفیت‌های مردمی را در محله خدمت خود احیا کنند، حتما در جذب افراد به فضای معنوی موفق بوده و البته ماحصل همه این موارد و نقطه تمرکز آنها مسجد می‌شود.

بابایی تصریح کرد: مقام معظم رهبری یکی از رمزهای موفقیت انقلاب اسلامی را حضور مردم در مساجد و احیای مساجد بیان می‌کنند، همچنین یکی از وضعیت‌های ویژه ما در دوران دفاع مقدس همین مسجدها بوده‌اند که جوانان را تربیت کرده و اعزام می‌کردند.

وی در ادامه با تاکید بر حضور جدی ائمه جماعات در موضوع انتخابات گفت: انتظاری که از بزرگان می‌رود این است همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند دو صحنه را به زیبایی ورق بزنند اولی حضور حداکثری و دومی نیز معرفی برای انتخاب اصلح است.

بخشدار کهریزک در پایان خاطرنشان کرد: مهم ترین نقش ائمه جماعات در برهه حساس انتخابات، گوشزد کردن مسائل به نامزدهاست تا مردم در فضای آرامش مطلوبی که وجود دارد نامزد خود را انتخاب و نامزدهای انتخاباتی از بیان سخنان بیهوده پرهیز کرده و با حرف‌های خود امنیت و آرامش روانی را دچار خدشه نکنند.

انتهای پیام/

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 29 بهمن 1399
  • توسط بخشداری کهریزک
  • تعداد بازدید 1