En
تاریخ : شنبه 4 بهمن 1399
کد 26665

معاون سیاسی فرماندار ری:

افزایش حداکثری مشارکت در انتخابات وظیفه شرعی و قانونی مجریان انتخابات

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان ری گفت: به لحاظ قانونی و شرعی بعنوان مجریان انتخابات باید در جهت افزایش حداکثری مردم در انتخابات قدم برداریم.
به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی ری، احسان بهرامی نژاد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان ری در جلسه ای که با حضور آمنه شب کوکا بخشدار و دهیاران بخش مرکزی ری در سالن جلسات بخشداری برگزار شد اظهار داشت: دهیاران در سه محور انتخاب کنندگان ، انتخاب شوندگان و برگزارکنندگان انتخابات از نقش مهمی برخوردار می باشند.
وی تصریح کرد: به لحاظ قانونی و شرعی بعنوان مجریان انتخابات باید در جهت افزایش حداکثری مردم در انتخابات قدم برداریم تا توطئه های دشمنان و بدخواهان نظام خنثی شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان ری اذعان داشت: مشارکت حداکثری زمانی حاصل می شود که رضایتمندی حداکثری از خدمتگزاران به ملت وجود داشته باشد. بهرامی نژاد گفت: آگاه سازی انتخاب کنندگان نسبت به انتخاب شوندگان با ترسیم مسیر روشن و آگاهانه و تبیین خدمات و تلاش های صورت گرفته اتفاق خواهد افتاد.
وی برگزاری بی طرفانه و قانونمند مجریان انتخابات بسیار مهم برشمرد و گفت: مجریان،ناظران،ناظمان و حافظان انتخابات باید تلاش و کمک کنند تا همانند گذشته انتخاباتی سالم ، قانونمند و بیطرفانه برگزار شود. وی در پایان بیان کرد: دهیاران طبق قانون با در اختیار گذاشتن امکانات پشتیبانی ، مالی و نیروی انسانی کمک کنند تا هرچه بهتر و باشکوه تر انتخابات پیش رو برگزار شود.
  • نوشته شده
  • در شنبه 4 بهمن 1399
  • توسط بخشداری مرکزی
  • تعداد بازدید 50