En
تاریخ : سه شنبه 1 بهمن 1398
کد 21201

پنجاه و دومین شماره دوهفته نامه «آوای ری» منتشر شد

پنجاه و دومین شماره دوهفته نامه «آوای ری» همزمان با پنجاه و دومین سالگرد جهان پهلوان «غلامرضا تختی» به صاحب امتیازی مرتضی فغانی و سردبیری رضا فغانی، بیست و پنجم دی ماه 98 منتشر شد.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری، در این شماره از نشریه، اخباری با عنوان های: رستاخیز مردم در عاشورای ایران سردار سلیمانی؛ نماد اخلاص، وحدت و اقتدار، روحانی با خانواده های داغدار سانحه سقوط هواپیمای ابراز همدردی کرد، رئیس کمیته ملی المپیک: هدف تختی فرا تر از سکو و سکه بود، حسن خلیل آبادی: هاشمی مرد اعتدال، تدبیر و عمل بود، بدرقه با شکوه فرزندان ری شهیدان زمانی نیا و میرزایی در آغوش مردم، حسین توکلی: «ورزش پهلوانی» از الویت های سند توسعه شهرستان ری، جانشین دبیرکل حزب همت: اقتدار و عزت جبهه مقاومت مدیون سردار سلیمانی است، زینب سلیمانی: انتقام زمانی است که امریکا و آل سعود نباشند به چشم می خورد.
همچنین ده ها خبر، گزارش و مصاحبه با موضوعات: فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی از شهرستان ری و حومه در پنجاه و یکمین شماره، تنها نشریه محلی شهرستان ری منعکس شده است.
«آوای ری» به صاحب امتیازی مرتضی فغانی و سردبیری رضا فغانی به عنوان تنها نشریه محلی شهرستان ری در قطع روزنامه‌ای و هشت صفحه تمام رنگی چاپ می شود.
فایل PDF شماره ۵2
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 1 بهمن 1398
  • توسط فرهنگ و ارشاد
  • تعداد بازدید 14