En
تاریخ : سه شنبه 24 دي 1398
کد 21052

مدیر کل روابط عمومی استانداری تهران: روابط عمومی ها پیش قراولان جنگ نرم در حوزه اطلاع رسانی

مدیر کل روابط عمومی استانداری تهران گفت: روابط عمومی ها به عنوان پیش قراولان خط مقدم جنگ نرم در بخش اطلاع رسانی نقش بسزایی در اعتلای نظام جمهوری اسلامی و پیشبرد اهداف سازمانی و تشکیلاتی بویژه برگزاری انتخابات پرشور دارند.
به گزارش کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات انتخابات شهرستان ری، امین بابایی مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران در نشست روابط عمومی های ادارات ورزش و جوانان استان تهران در ری اظهار داشت: این نشست ها به منظور تحقق روابط عمومی های نوین بر پایه دانش تخصصی می باشد که در صورت مشارکت و کوشش افراد شاهد حرکت شتابنده و رو به جلوی آنها باشیم.
بابایی در ادامه با بیان اینکه روابط عمومی های پویا، فعال و کارآمد استان تهران در مجموعه هابی فعالیت می‌کنند که نوین گرایی سرلوحه امور است، گفت: در بیشتر نشست ها به نوین گرایی تاکیدات فراوانی می‌شود و توصیه شده که به سمت مدیرانی پناه ببریم که این حوزه را شایسته دیده اند و با نگاه های نو و ابداعات شایسته هدایتگر مجموعه روابط عمومی ها و دستگاه ها بوده اند.
وی تصریح کرد: برخی از مدیران حوزه روابط عمومی را جدی میگیرند و باعث تشویق و ترغیب مجموعه روابط عمومی با تمامی ظرفیت های ارزشمند آن می شوند .
مدیر کل روابط عمومی استانداری تهران امیدواریم که بازخورد این برنامه ها در حوزه های فعالیتی تعمیم یابد و شاهد تاثیر گذاری حوزه روابط عمومی ها در سرفصل جدید مدیریتی در سطح استان باشیم.
وی تاکید کرد: روابط عمومی ها به عنوان پیش قراولان خط مقدم جنگ نرم در بخش اطلاع رسانی نقش بسزایی در اعتلای نظام جمهوری اسلامی و پیشبرد اهداف سازمانی و تشکیلاتی بویژه برگزاری انتخابات پرشور دارند.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 24 دي 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 29