En
تاریخ : شنبه 21 دي 1398
کد 20947

شرکت آب و فاضلاب باید نگاه ویژه ای به شهرستان ری داشته باشد

معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در نشست با مدیرعامل آبفای منطقه6 تهران و مدیران آبفای روستایی و شهری گفت: آبفای استان تهران باید نگاه ویژه ای به شهرستان ری و مردم جنوب تهران داشته باشد.
به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی آبفای منطقه6- شهرری نشست بررسی عملکرد و مشکلات آبفای منطقه6تهران و ارزیابی طرح تلفیق شرکت های آب و فاضلاب  شهری و روستایی با حضور حسین توکلی، معاون استاندار و فرماندار وِیژه شهرستان ری  و حسن حقیقی، مدیرعامل آبفای منطقه6 تهران برگزار شد.
حسین توکلی در این نشست ضمن قدردانی از  ارتباط و همکاری خوب مدیران پیشین و کنونی آبفای منطقه با فرمانداری ویژه شهرستان ری و تلاش های ارزنده در جهت ارتقای جایگاه شرکت آب و فاضلاب در سطح شهرستان ری گفت: خدمت رسانی به مردم در شهرستان ری و در سطح منطقه حنوب تهران باید در قالب یک طرح جامع انجام شود چرا که اجرای طرح جامع  و توسعه خدمات رسانی به مردم از بسیاری مشکلات  همچون مهاجرت از روستاها به شهرها  و  مرکز جلوگیری می کند.
وی با اشاره  به گستردگی جغرافیایی و شمار زیاد جمعیت در جنوب تهران و لزوم نوجه ویژه شرکت آب و فاضلاب به این منطقه افزود: با توجه به شاخصه های مهم جغرافیایی و جمعیتی و  شرایط ویژه این منطقه از تهران، شایسته است که آبفای استان تهران نیز توجه بیشتری به آبفای منطقه6 تهران و مشترکان پرشمار خود در شهرستان ری و جنوب تهران داشته باشد؛ چون جمعیت این منطقه گاهی حتی با جمعیت برخی از استان های کشور برابری می کند.  
فرماندار ویژه شهرستان ری با تاکید بر اینکه طرح تلفیق آبفای شهری و روستایی در شهرستان ری باید با  تدبیر و برنامه ریزی مدون انجام شود گفت: تمامی شهرداری ها، بخشداری ها، شوراها و دهیاری ها باید برای ارائه خوب خدمات در حوزه آب و فاضلاب، هماهنگی و همکاری همه جانبه ای با شرکت آب و فاضلاب داشته باشند.
در آغاز این نشست حسن حقیقی، مدیرعامل شرکت گزارشی از عملکرد و فعالیت های یک ساله آبفای منطقه و میزان پیشرفت فرآیند اجرایی طرح تلفیق آبفای روستایی و شهری ارائه کرد و با برشمردن پاره ای از مشکلات پیش روی آبفای منطقه، پیشنهاداتی را در جهت رفع این مشکلات با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ری در میان گذاشت.
این نشست با حضور معاونان فرماندار، معاونان و مدیران آبفای منطقه6تهران، مدیران آبفای روستایی و آب منطقه ای شهرستان ری برگزارشد و مقرر شد این نشست ها هر دو ماه یک بار با حضور شهرداران و بخشداران شهرستان ری برگزار شود.
  • نوشته شده
  • در شنبه 21 دي 1398
  • توسط آبفای شهرستان ری
  • تعداد بازدید 1