En
تاریخ : پنجشنبه 12 دي 1398
کد 20836

شهرستان ری بیشترین سهم هیات های اجرایی در استان را دارد

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری تهران گفت: ۳۷ هیات اجرایی در استان تهران و ۵ هیات اجرایی در شهرستان ری متولی برگزاری انتخابات هستند که شهرستان ری با داشتن ۵ هیات اجرایی بیشترین سهم را دارد
به گزارش کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات انتخابات شهرستان ری، علیخانی، مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری تهران در نخستین نشست مشترک اعضای هیات های اجرائی و نظارت انتخابات شهرستان ری اظهار داشت: امر انتخابات برای جمهوری اسلامی ایران که مردم سالاری دینی را از بدو انقلاب اسلامی به جهانیان ثابت کرده، باعث ایجاد همدلی و همراهی  مردم شده است.
وی با بیان اینکه این دوره از انتخابات با توجه به شرایط داخلی و خارجی کشور دوره ای استثنایی است، افزود: این دوره از انتخابات نخستین دوره در گام دوم انقلاب است، لذا باید بر اساس ضرورت ها و نیازهای موجود به نحو شایسته مفاهیم گام دوم انقلاب را بسترسازی کنیم.
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری تهران در ادامه گفت: برگزاری انتخابات فرصت استثنایی است که در راستای گام دوم با موضوع نقش مردم در روند جمهوری اسلامی به جهانیان  ارائه خواهد شد و امیدواریم بتوانیم واقعیت را به جهانیان اثبات کنیم.
وی تصریح کرد: انتخابات پیش رو ضمن افزایش سرمایه اجتماعی ، قطعا در نشان دادن ظرفیت های کشور رسانه های داخلی و خارجی تاثیر گذار خواهد بود و ما را در این خصوص کمک خواهد کرد.
علیخانی با بیان اینکه رسانه های معاند به دنبال ایجاد بی اعتمادی در سراسر کشور می باشند، گفت: حوادث اخیر در کنار انتخابات اثرات سوء داشته، لذا باید تلاش کنیم تا در تمامی کار ها رضایتمندی مردم را مدنظر داشته باشیم.
وی تاکید کرد: در این راه باید با تلاش مضاعف از امکانات داخلی بهره گرفته و در بسیاری از مسیرها و مشکلات فشار بر مردم به حداقل برسد، در شرایط فعلی قطعا تاکید بر این است که در فرصت پیش رو حداکثر خدمات و کره گشایی ارائه شود.
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری تهران با شاره به اینکه امسال برای برگزاری انتخابات پرشور اتفاقاتی پیش بینی شده بیان کرد: شعار انتخاباتی این دوره تدوین شده و نشانگر نگاه به مسائل روز کشور است .
وی با بیان اینکه آرای مردم نمود حق الناس است، گفت: در این راستا می بایست با تکیه بر اصل بی طرفی به رعایت موازین قانونی بپردازیم و در این ارتباط باید وظیفه شرعی و قانونی خودمان ملاک باشد.
علیخانی مطرح کرد: امروز انسجام ملی موضوع اساسی کشور است و می بایست از حرکاتی که موجب  آسیب می‌شود، جلوگیری نمود.
وی با تاکید بر افزایش مشارکت و تاثیر آن بر جامعه داخل و خارج از کشور اظهار داشت: ۳۷ هیات اجرایی در استان تهران و ۵ هیات اجرایی در شهرستان ری متولی برگزاری انتخابات هستند که شهرستان ری با داشتن ۵ هیات اجرایی بیشترین سهم را دارد.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 12 دي 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 44