En
تاریخ : سه شنبه 23 مهر 1398
کد 19501

84 عنوان برنامه هفته تربیت بدنی در شهرستان ری برگزار می‌شود

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری گفت: ۸۴ برنامه فرهنگی، آموزشی و ورزشی همزمان با هفته تربیت بدنی (۲۶ مهر تا دوم آبانماه جاری) در سطح شهرستان ری برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، مهدی صداقت رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری اظهارداشت: برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی و ورزشی، برپایی یادواره شهدای ورزشکار، تجلیل از خانواده معظم شهدا، غبارروبی و عطر افشانی قبور شهدا و تجلیل از ورزشکاران مدال آور از مهمترین برنامه‌های هفته تربیت بدنی و ورزش در این شهرستان است.
وی تصریح کرد: برگزاری مسابقات همگانی کوهپیمایی، دوچرخه‌سواری، پیاده‌روی خانوادگی، کارگاه‌های آموزشی و سمینارهای ورزشی و جشنواره بازی‌های بومی و محلی از دیگر برنامه‌هایی است که در طی این مدت برگزار می‌شود.
صداقت ادامه داد: این برنامه‌ها در تمامی بخش‌های شهرستان ری به صورت منظم برگزار می‌شود، ضمن اینکه در تمامی هیات‌های ورزشی شهرستان نیز گروه ویژه‌ای برای شناسایی استعدادهای برتر فعال است.
وی اظهار داشت: هدف اصلی از برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی مختلف پر کردن اوقات فراغت، ایجاد نشاط اجتماعی، بالابردن سطح ورزش های همگانی و شناسایی استعدادهای برتر ورزشی در میان نونهالان و نوجوانان است.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 23 مهر 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 5