En
تاریخ : سه شنبه 23 مهر 1398
کد 19500

شهردار ری (منطقه ۲۰) خبر داد؛

خدمات رسانی به ۳۰ هزار مسافر در خط یک مترو به زائران اربعین در ری

مسئول کمیته پشتیبانی ستاد اربعین در ری گفت: خدمات رسانی به ۳۰ هزار مسافر در خط یک مترو با۵۰۰ اتوبوس و ۱۰۰ تاکسی و ون به صورت رایگان صورت می گیرد.
به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد اربعین شهرستان ری، فرهاد افشار شهردار ری (منطقه ۲۰) و مسئول کمیته پشتیبانی ستاد اربعین در ری در نشست خبری ستاد اربعین حسینی (ع) شهرستان ری با اشاره به خدمات این کمیته بیان کرد: امسال نیز به سنت هرساله کمیته پشتیبانی خدمات مختلفی از جمله نصب ۱۷۰ چادر و موکب برای پذیرایی و ۱۵۰ چشمه سرویس بهداشتی در محور فداییان اسلام و شهید رجایی در راستای رفاه حال زائران ارائه می کند.
شهردار ری (منطقه ۲۰) با اشاره به فراهم بودن وسیله های ایاب و ذهاب برای جابه جایی زائران از میدان شهرری به مقصد مترو شهرری گفت: مدیریت سفر برگشت زائران و خدمات رسانی به ۳۰ هزار مسافر در خط یک مترو به وسیله ی ۵۰۰ دستگاه اتوبوس و ۱۰۰ دستگاه تاکسی و ون به صورت رایگان صورت می گیرد.
افشار در کنار ارائه خدمات فیزیکی به زائران از ترویج فرهنگ عاشورایی در شهر خبر داد و گفت: نصب بنرهای حاوی پیام های مذهبی و اخلاقی در مسیر پیاده روی در راستای نشر و ترویج فرهنگ عاشورایی نیز از دیگر خدماتی است که در این روز صورت می گیرد.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 23 مهر 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 16