En
تاریخ : سه شنبه 23 مهر 1398
کد 19497

نشست هم‌اندیش باهدف تبیین برنامه‌های فرهنگی درشهرحسن آبادفشافویه

نشست هم‌اندیشی مشترک باهدف تبیین برنامه‌های فرهنگی و پویش کتاب‌خوانی با حضور نمایندگان ارشاد شهرستان ری، رئیس شورای اسلامی شهردرساختمان فرهنگی اجتماعی شهرداری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر: به نقل از صفایی معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری، صبح روز دوشنبه بیست و دوم مهرماه نشست هم‌اندیشی مشترک باهدف تبیین برنامه‌های فرهنگی و پویش کتاب‌خوانی با حضور حجت‌الاسلام موسوی نماینده اداره ارشاد شهرستان ری، زندی کریم‌خانی رئیس شورای اسلامی شهر، قدرتی نایب‌رئیس شورای اسلامی، خندان معاون اداری مالی شهرداری، نماینده بخشداری فشافویه، مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهر، در محل ساختمان فرهنگی اجتماعی شهرداری برگزار شد
در ابتدای این جلسه حجت‌الاسلام موسوی به نمایندگی از اداره ارشاد شهرستان ری توضیحاتی در خصوص تلاش‌های صورت گرفته جهت نام‌گذاری ری به‌عنوان پایتخت کتاب در کشور و همچنین برگزاری جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی در راستای ترویج فرهنگ مطالعه ارائه نمودند و پویش کتاب‌خوانی شهر حسن آبادفشافویه را بسیار موفق و کامل توصیف کردند.
در ادامه زندی کریم‌خانی رئیس شورای اسلامی شهر توضیحانی در خصوص کمیسیون فرهنگی و فعالیت‌های این کمیسیون در عرصه مطالعه و ترویج کتاب‌خوانی ارائه نموده و حضور خرده‌فرهنگ‌ها در شهر حسن‌آباد فشافویه را مستلزم فعالیت بیشتر فرهنگی اجتماعی بیان نمودند و نوید افتتاح فرهنگسرا و کتابخانه در سال آینده جهت تکمیل زیرساخت‌های فرهنگی را دادند.
سپس قدرتی نائب رئیس شورای شهر در خصوص قدمت فرهنگ و فعالیت‌های این مقوله به ده‌ها سال پیش نسبت داده و مردمان این شهر و دیار را افرادی فرهنگی و اهل مطالعه معرفی کردند.
خندان معاون شهردار نیز تلاش‌های شهرداری در خصوص زیرساخت فرهنگی را در جهت مهاجرت از فضای مجازی به فضای مطالعه و کتاب‌خوانی بسیار خوب ارزیابی کرد.
در پایان نماینده بخشداری و خانم ایلان لو مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهر حسن‌آباد به بیان دیدگاه‌های خود در خصوص موارد مذکور پرداختند.

 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 23 مهر 1398
  • توسط شهرداری حسن آباد
  • تعداد بازدید 5