En
تاریخ : سه شنبه 16 مهر 1398
کد 19423

بخش‌های عمومی در بیمارستان رازی ری راه‌اندازی میشود

معاون درمان وزارت بهداشت گفت: بخش‌های داخلی و قلب باید در بیمارستان روانپزشکی رازی راه‌اندازی میشود تا بیماران این مرکز و مردم منطقه از خدمات آن استفاده کنند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، قاسم جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حاشیه بازدید از بیمارستان آموزشی درمانی رازی در شهرستان ری اظهار داشت: طبق برنامه‌ریزی‌های وزارت بهداشت سعی می‌کنیم این بیمارستان از ارائه خدمات روانپزشکی محض خارج شود و همه بخش‌های درمانی عمومی را ارائه دهد.
وی با بیان اینکه یکی از معضلات ما در سطح کشور کمبود بیمارستان‌های توانبخشی است، افزود: آمادگی داریم بخشی از بیمارستان روانپزشکی رازی تبدیل به بیمارستان توان بخشی شود که با مشکلات روانی نیز قرابت دارد.
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: بخش‌های داخلی و قلب باید در بیمارستان روانپزشکی رازی راه‌اندازی میشود تا بیماران این مرکز و مردم محله از خدمات آن استفاده کنند.
وی با اشاره به قدیمی بودن بیمارستان گفت: بازسازی و بهسازی در این بیمارستان منظور شده و شرایط آن برای نگهداری از بیماران مناسب است و بیماران خدمات لازم را دریافت می‌کنند.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 16 مهر 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 27