En
تاریخ : سه شنبه 16 مهر 1398
کد 19421

پیام تبریک فرماندار ری به مناسبت گرامیداشت روز ملی روستا و عشایر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، احمد اسماعیلی راد معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در پیامی فرا رسیدن روز ملی روستا و عشایر را تبریک گفت.
بسم الله الرحمن الرحیم
 جامعه روستایی و عشایری خاستگاه و آغازگر تمدن بشر است که با فرهنگ و شیوه زندگی مخصوص خود مردمانی صبور، تلاشگر، معتقد و غیور را تربیت کرده است.
روستاییان و عشایر بر خلاف نسبت جمعیتی پایین، نقش مهمی در امنیت ، اقتصاد و استقلال کشور ایفا می‌کنند و بعنوان کانون‌های کوچک تولیدی، سهم بزرگی در توسعه استانی و ملی دارند.
رسیدگی و توجه به مسائل این بخش از جامعه و برنامه‌ریزی و اجرای سیاست‌های مناسب برای برطرف کردن مشکلات جوامع روستایی و عشایری و همینطور حفظ و تقویت فرصتهای موجود در  این بخش ارزشمند یکی از مهم‌ترین اولویت‌های نظام جمهوری اسلامی است، که بویژه در سالهای اخیر به اختصاص و وجوه ارزش افزدوده توسط دولت تدبیر و امید به ایجاد و تحکیم زیرساختهای توسعه توجه ویژه شده است.
اینجانب پانزدهم مهر ماه را به تمامی عزیزان روستایی و عشایری هموطن تبریک میگویم و از تلاش‌ها و فداکاریهای ایشان در راستای توسعه، اقتدار و استقلال کشور قدردانی می‌کنم.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 16 مهر 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 12