En
تاریخ : سه شنبه 16 مهر 1398
کد 19415

ریئس شورای اسلامی قمصر :

مردم روستاهای شهرستان ری حماسه ساز هستند

رییس شورای اسلامی قمصر در حاشیه آئین افتتاحیه نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های دهیاری ها و شهرستان ری تهران گفت: خوشبختانه این نمایشگاه در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید پتانسیل های روستاها را به درستی نمایش داد.
به گزارش روابط عمومی دهیاری و شورای اسلامی قمصر؛ یارمراد احمدوند ریئس شورای اسلامی قمصر در حاشیه  آئین افتتاحیه نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های دهیاری ها و شهرستان ری تهران گفت: خوشبختانه این نمایشگاه در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید پتانسیل های روستاها را به درستی نمایش داد.
وی افزود: در حوزه روستایی قدم های بزرگی برداشته شد و بسیاری از محرومیت های سطح روستاها برطرف گردید.
احمدوند با اشاره  به خلق حماسه های مردم روستاهای شهرستان ری بیان کرد: مردم روستاهای شهرستان ری در دوران قبل و بعد از انقلاب خوش درخشیدند و به همه ثابت کرده اند که همیشه با حضور موثر خود در صحنه های مختلف نظام جمهوری اسلامی ایران حماسه ساز بوده اند.
رییس شورای ایلامی قمصر ضمن دعوت از اهالی محترم قمصر جهت حضور و بازدیداز نمایشگاه  اظهار کرد: از اهالی محترم دیگر روستاهای شهرستان ری که هر کدام دارای یک غرفه در نمایشگاه هستند دعوت میکنم تا همچون سنوات گذشته با حضور پرشور از رونق تولید و کالای ایرانی و حمایت از کارآفرینان روستاهای شهرستان ری حمایت نمایند.

 
 
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 16 مهر 1398
  • توسط دهیاری قمصر
  • تعداد بازدید 12