En
تاریخ : سه شنبه 16 مهر 1398
کد 19413

رئیس شورای اسلامی بخش کهریزک؛

تحقق اقتصاد مقاومتی در گرو توسعه روستاها است

رئیس شورای اسلامی بخش کهریزک گفت: ارتقاء سطح توسعه ی روستایی در راستای رونق تولید از وظایف کلیه ی مسئولین است.
به گزارش روابط عمومی دهیاری و شورای اسلامی قمصر، علی کلهر رئیس شورای اسلامی بخش کهریزک در حاشیه  بازدیداز نمایشگاه دستاورد ها و توانمندی های دهیا ری ها و روستاییان شهرستان ری در روستای قمصر گفت: این نمایشگاه توانمندی های روستا اعم از تولیدات روستایی، کار آفرینی،پتانسیل ها را به خوبی نمایش گذاشت که می تواند در جهت تبادل اطلاعات و افکار و نمایش توانمندی ها برای رشد دیگر روستاها تاثیر گزار باشد.
وی افزود: با وجود کمبود امکانات در روستا ها شاهد صنایع دستی و دستاوردهای روستایی خوبی بودیم.
رئیس شورای بخش کهریزک با اشاره به توجه مقام معظم رهبری در خصوص رونق تولید بیان کرد:توسعه روستایی گامی موثر به سوی رونق تولید است، که برپایی این نمایشگاه ها و فعالیت ها ، برای هدایت روستاها و روستا نشینان در راستای رونق تولید اهمیت دارد.
کلهر در ادامه افزود: قمصر به عنوان یکی از بزرگترین روستاهای شهرستان ری ، دارای شاخص های اقتصادی، ورزشی، فرهنگی و اجتماعی خوبی است که می تواند  به عنوان نمادی از توسعه روستایی باشد.
وی در پایان گفت: این نمایشگاه به میزبانی بخش کهریزک ، روستای  قمصر و به همت  فرمانداری شهرستان ری،  ، شورای بخش کهریزک، دهیاری و شورای اسلامی قمصر ، مسئولین شهرستان ری به نحو مطلوب برگزار شد.

 
 
 
 
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 16 مهر 1398
  • توسط دهیاری قمصر
  • تعداد بازدید 12