En
تاریخ : يکشنبه 14 مهر 1398
کد 19393

اجرای 55 هزار مترمربع آسفالت در نیمه نخست امسال در حسن آبادفشافویه

آسفالت وترمیم نوار حفاری و لکه‌گیری بیش از 55 هزار مترمربع از کوچه‌ها ومعابرمحدوده شهر حسن آبادفشافویه در نیمه نخست امسال به انجام رسید.
به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر حسن آبادفشافویه: عملیات روکش آسفالت وترمیم نوار حفاری و لکه‌گیری بیش از 55000 هزار مترمربع ازکوجه ها و معابر محدوده شهر در 6 ماهه نخست سال جاری اجراشده است.
محسن تاجیک شهردارحسن آبادفشافویه با اعلام این خبرگفت :  میزان آسفالت اجراشده در این مدت، بیش از 9هزار تن بوده است که درکوچه ها ومعابرشهر به‌صورت دستی و مکانیزه و بااعتباری بالغ‌بر 20 میلیارد ریال از محل اعتبارات عمرانی شهرداری اجرا شد.
وی با اشاره به اینکه خاکی بودن کوچه‌ها ومعابرمعابرزیبنده شهر نیست ازاین‌رو یکی از برنامه‌های شهرداری وشورای اسلامی شهر را ساماندهی و آسفالت معابر قراردادیم که خوشبختانه از شش ماه دوم سال 96 بیش از حدود160000هزار مترمربع  از کوچه‌های خاکی و کوچه و خیابان‌هایی که نیاز به ترمیم و روکش آسفالت داشت بعملیات عمرانی آنهابه  انجام رسیده است
وی در ادامه خاطرنشان کرد ؛ عمده فعالیت‌های شهرداری در اجرای عملیات آسفالت در سال جاری محدوده ورودی شهر با توجه قرار گرفتن این محدوده درکنارآزادراه خلیج‌فارس و بزرگ‌ترین شهرک صنعتی و همچنین محله کنار گرد با توجه به درخواست‌های شهروندان این محله و نیاز این منطقه به احداث خیابان و روکش آسفالت و خیابان محدوده بیست‌متری معلم که اخیراً بنام شهید حججی نام‌گذاری شده است بوده  ودرنقاط دیگرشهرنیز ترمیم نوار حفاری و لکه‌گیری آسفالت به انجام رسید و همچنان ادامه دارد...
وی در پایان گفت : با توجه به حجم گسترده‌ای از پروژه هاکه درسطح شهردرحال اجرااست  از مزاحمت و مشکلاتی که درترددشهروندان  ایجادشده است ضمن درخواست همکاری از صبروشکیبایی شهروندان محترم تشکروقدردانی می‌کنم .

 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 14 مهر 1398
  • توسط شهرداری حسن آباد
  • تعداد بازدید 8