En
تاریخ : چهارشنبه 20 شهريور 1398
کد 19099

روستای تاریخی زیوان فشافویه میزبان مدیر فرهنگی شهرستان ری

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری به منظور توسعه برنامه های فرهنگی و هنری در روستای زیوان از توابع بخش فشافویه شهرستان ری حضور یافت.
  به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری به نقل از فشافویه نیوز، «سید حسن صفوی» در این سفر با با «فیض الله امامی» بخشدار فشافویه، «احمد خرسند» دهیار روستای زیوان‌  و اعضای شورای اسلامی روستا دیدار و گفت گو کرد.
در این جلسه به بحث و تبادل نظر برای برگزاری برنامه ها و فعالیتهای فرهنگی و هنری در روستاها همچنین استفاده بهینه از ظرفیت های این روستاها پرداخته شد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: با عنایت به اینکه «فشافویه» یکی از بخش های مهم شهرستان ری است، شایسته است از اجرای برنامه های فرهنگی در روستاهای بخش غفلت نکنیم  و برنامه های فرهنگی، هنری و قرآنی با همکاری دهیاری ها در روستا برگزار شود.
در ادامه «احمد خرسند» دهیار روستای زیوان‌، این نشست ها را برای برنامه ریزی های کوتاه مدت و بلند مدت فرهنگی لازم دانست و اظهار داشت: تلاش خواهند شد تا فعالیتهای فرهنگی و هنری در روستابا همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با دقت و تلاش بیشتری انجام شود.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 20 شهريور 1398
  • توسط فرهنگ و ارشاد
  • تعداد بازدید 7