En
تاریخ : سه شنبه 22 مرداد 1398
کد 18777

پیام تبریک مجموعه دهیاری و شورای اسلامی به مناسبت فرا رسیدن اعیاد بزرگ قربان، غدیر و دهه امامت و ولایت؛

به گزارش روابط عمومی دهیاری و شورای اسلامی قمصر، مجموعه دهیاری و شورای اسلامی با صدور پیامی مشترک ، فرارسیدن اعياد قربان، غدير و دهه امامت و ولايت را تبریک گفتند.
در این پیام آمده است:
عید قربان در آغاز دهه امامت و ولایت، عید سرسپردگی به معبود، نو شدن روح و جان و یادآور حکمت ابدی الهی بر تبعیت است و همین تبعیت است که خاکسترها و زنگارهای نفسانی و شیطانی را از انسان دور کرده و روح الهی را در وجودش می‌دمد.
پایان این دهه نیز مصادف با روز عید سعید غدیر است که اساس دین، ثمره نبوت و تعیین خط مشی مسلمانان تا آخرین روز دنیا در این روز شکل گرفت.
عید غدیر در ادامه جشن بندگی و تبعیت از معبود، یادآور حکم تبعیت از پیامبر و ائمه‌اطهار(ع) در ادامه تبعیت از خدای عالمیان است و این ایام فرصتی مغتنم و بس ارزشمند است تا بیش از هر زمانی بر طبل ولایت‌پذیری، وحدت و انسانیت و حرکت در مسیر کمال کوبید.
 مجموعه دهیاری و شورای اسلامی قمصر فرا رسیدن موسم رستگاری حج و اعیاد بزرگ و خجسته قربان، غدیر و دهه امامت و ولایت را به عموم ملت شریف ایران خصوصأ مردم ولایتمدار و خداجوی روستای قمصر، تبریک و تهنیت عرض نموده، آرزومندیم تحت توجهات حضرت ولیعصر(عج) و رهنمودهای مقام معظم رهبری، دهه‌ای سرشار از توفیق و سلامتی و برکت پیش رو داشته باشیم.         
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 22 مرداد 1398
  • توسط دهیاری قمصر
  • تعداد بازدید 7