En
تاریخ : يکشنبه 2 تير 1398
کد 18142

دیدار معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری با جانبازان، آزادگان و ایثارگران شاغل در فرمانداری

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، دکتر احمد اسماعیلی راد معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری صبح امروز در نشستی صمیمی با جانبازان، آزادگان و ایثارگران شاغل در فرمانداری در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان ری دیدار و گفت وگو کرد.
در این دیدار احمد اسماعیلی راد معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری با اشاره به روحیه معنوی و الهی ایثارگران افزود: ایثار و رشادت کار ساده ای نیست و در زمانی که اسلام و میهن در خطر است این ایثار ارزش والایی پیدا می کند.
معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری بیان داشت: جانفشانی ایثارگران و جانبازان سرافراز و همچنین تبعیت از امام راحل (ره) موجب اقتدار و استحکام نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شده است بطوری که استکبار جهانی از قدرت امروز جمهوری اسلامی ایران که ثمره خون پاک شهدا و از خودگذشتگی ایثارگران است، هراس دارد.
احد اسماعیلی راد با تاکید بر ضرورت ایجاد فرهنگ ایثار در جامعه افزود: فرهنگ ایثارگری همانگونه که در جبهه های حق علیه باطل وجود داشت امروز نیز که کشور در حال جنگ اقتصادی است بایستی در سطوح مختلف جامعه جاری باشد.
در ادامه این دیدار معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری ضمن آشنایی بیشتر با کارکنان جانباز، آزاده و ایثارگر، از نزدیک در جریان عمده مشکلات آنان قرار گرفت.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 2 تير 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 32