En
تاریخ : يکشنبه 2 تير 1398
کد 18123

55 نفر از خانواده های شهدای مدافع حرم شهرستان ری به سوریه اعزام شدند

با همت و مشارکت مسئولان تیپ فاطمیون اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری، 55 نفر از خانواده های شهدای مدافع حرم به سوریه اعزام شدند.
به گزارش "روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران ری "، با همت و مشارکت مسئولان تیپ فاطمیون اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری، 55 نفر از خانواده شهدای مدافع حرم عازم سوریه شدند. حسین نصراله معاون مدیرکل و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری در مراسم اعزام خانواده شهدا ضمن اشاره به اینکه هفته گذشته نیز 55 نفر دیگر از خانواده های شهدای مدافع حرم عازم سوریه شدند اظهار داشت: شهدای مدافع حرم اقتدار و صلابت را بار دیگر اثبات کردند و نشان دادند روحیه ایثار و شهادت در میان مردم سرزمین‌های اسلامی موج می‌زند.
ایشان همچنین بیان کرد: استمرار روحیه مجاهدت و شهادت طلبی در میان جوانان این مرزو بوم برگرفته از زنده نگه داشتن نهضت عاشورایی در این کشور است.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری در پایان خاطرنشان کرد: باید همواره قدردان خانواده شهدا و ایثارگران باشیم چرا که آنها در راه حفظ ارزش های انقلاب اسلامی از عزیران خود گذشتند و ما وظیفه داریم همواره قدردان این ایثارگری ها باشیم.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 2 تير 1398
  • توسط بنیاد شهید ری
  • تعداد بازدید 9