En
تاریخ : يکشنبه 26 خرداد 1398
کد 18073

با حضور معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران:

از دانش آموزان کهریزکی حائز رتبه اول استان در طرح دادرس تقدیر به عمل آمد

با حضور معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، مدیر آموزش و پرورش کهریزک، از دانش آموزان کهریزکی حائز رتبه اول استان در طرح دادرس تقدیر به عمل آمد.
به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کهریزک، با حضور افضلی نیا مدیر آموزش و پرورش کهریزک، حسن پور معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، سیف رئیس اداره سلامت و تندرستی اداره کل، ادیبی معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش کهریزک و دیگر مسئولین، مراسم تقدیر از دانش آموزان کهریزکی حائز رتبه اول استان در طرح دادرس برگزار شد.
گفتنی است در این مراسم حسن پور معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این مراسم، گفت: آماده سازی دانش آموزان و جوانان نسل آینده از وظایف همگان بوده و باید با تلاش و همکاری همه جانبه از هیچ تلاشی دریغ نکینم.
وی در ادامه افزود: اردوی سه روزه به جهت آماده سازی دانش آموزان از دیگر برنامه های این حوزه بوده که انتظار میرود با برگزاری این اردو دانش آموزان را برای حضور هرچه بهتر در مرحله کشوری آماده کنیم.
حسن پور همچنین خطاب به دانش آموزان، گفت: از شما دانش آموزان به جهت فعالیت خوب و نتیجه بخش و کسب رتبه اول در استان قدردانی کرده و انتظار می رود با اهتمام و کوشش هر چه بیشتر در جهت پیشرفت خود گام های موثری بردارید.
شایان ذکر است در پایان با حضور حسن پور معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، افضلی نیا مدیر آموزش و پرورش کهریزک و دیگر مسئولین از دانش آموزان مدرسه شهدای باقرشهر منطقه کهریزک که حائز رتبه برتر استان و راهیابی به مرحله کشوری شده بودند با اهداء لوح و هدیه تقدیر به عمل آمد.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 26 خرداد 1398
  • توسط آموزش و پرورش کهریزک
  • تعداد بازدید 11