En
تاریخ : دوشنبه 19 شهريور 1397
کد 15564

سی و چهارمین شماره نشریه «آوای ری» در هشت صفحه تمام رنگی منتشرشد

نشریه «آوای ری» در هشت صفحه تمام رنگی منتشرشد و اخبار و رویدادهای مهم شهرستان ری و حومه از جمله : «کارت زرد مجلس به رئیس جمهور در هفته دولت »،« تجدید میثاق استاندار تهران،فرمانداران و مدیران عالی استان با آرمانهای امام(ره)»،« ماجرای یک مشت دلار گمشده آقای داور» ملاحظه نمائید.
از مهمترین اخبار این شماره از نشریه می توان به کشت سبزی در ری با آب نامتعارف،وجود بقای بدن انسان و جنین های مرده در آرادکوه،صحت دارد؟ ، یادداشت ویژه مهاجرت پدیده پرخطر درشهرری،کمتر شنیده ها از دردهای روستای اسلام آباد جاده نظامی برای درد مردم همتی باید کرد ،روستای قمصر پیشتاز در ارائه خدمات به مردم روستا، روستای قمی آباد روی خط پیشرفت و آبادانی،نهضت بزرگ سازندگی در روستای چال طرخان روستایی برای جذب توریسم و صنعت گردشگری اشاره کرد.
همچنین ده ها خبر، گزارش و مصاحبه با موضوعات: فرهنگی، ورزشی، اجتماعی و  اقتصادی از شهرستان ری و حومه در شماره سی و سه ، تنها نشریه محلی شهرستان ری منعکس شده است.
«آوای ری» به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی مرتضی فغانی زیر نظر شورای سیاستگذاری با سردبیری رضا فغانی به عنوان تنها نشریه محلی شهرستان ری در قطع روزنامه‌ای و هشت صفحه تمام رنگی چاپ شد
سی و چهارمین شماره نشریه «آوای ری»pdf
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 19 شهريور 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 41