En
تاریخ : چهارشنبه 20 تير 1397
کد 15101

فرماندار ری؛

قاچاق کالا ضربه ای مهلک به تولیدات داخلی و مانع توسعه کشور است

فرماندار ویژه شهرستان ری نیز در جلسه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان ری با بیان اینکه مبارزه با قاچاق کالا باید در اولویت قرار گیرد، گفت: قاچاق کالا ضربه ای مهلک به تولیدات داخلی است و مانع توسعه و پیشرفت کشور در این حوزه می شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، هدایت الله جمالی چور معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در جلسه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان با بیان اینکه مبارزه با قاچاق کالا باید در اولویت قرار گیرد، گفت: قاچاق کالا ضربه ای مهلک به تولیدات داخلی است و مانع توسعه و پیشرفت کشور در این حوزه می شود.
هدایت الله جمالی پور اظهار داشت: بخشی از معضلات کشور ناشی از غفلت های صورت گرفته بوده که صنعت را با مشکل مواجه کرده است.
معاون استاندار تهران با بیان اینکه ظرفیت های تولیدی کشور فراوان است، افزود: در زمینه حمایت از تولیدات داخلی با برنامه ریزی و سیاستگذاری دقیق می توان اقدامات جدی انجام داد و گام های موثری برداشت.
شایان ذکر است شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) با جمعیتی بیش از 860 هزار نفر از مهمترین شهرستان مذهبی و سیاسی استان تهران است که دارای چهار شهر شهرری، باقرشهر، کهریزک و حسن آباد و چهار بخش مرکزی، کهریزک، فشاپویه، خاوران و قلعه نو است.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 20 تير 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 46