En
تاریخ : شنبه 16 تير 1397
کد 15073

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در بخش مرکزی ری برگزار شد

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در بخش مرکزی ری برگزار شد

به مناسبت حمایت از کالای ایرانی و روز جهانی مبارزه با مواد مخدرو قاچاق کالا و ارز،همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در بخش مرکزی ری برگزار شد
به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی ری، به مناسبت حمایت از کالای ایرانی و روز جهانی مبارزه با مواد مخدرو قاچاق کالا و ارز، همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی با حضور خیل عظیم مردم ،" مجتبی خانجانی" معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان ری،"فکوریان" بخشدار مرکزی ری، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری، دهیاران و دیگر مسوولان شهرستان در بخش مرکزی ری و در روستاهای صالح آباد شرقی، اسلام آباد سیمان تهران و شهرک جاده نظامی برگزار شد.
فاطمه فکوریان بخشدار مرکزی ری طی سخنانی در این همایش با اشاره به اطلاع از مشکلات روستاهای بخش مرکزی ری بیان داشت: امیدواریم با همت و کمک دستگاه های مختلف شهرستان ری و همراهی مردم عزیز این بخش ، شاهد رفع این مشکلات از جمله نهر و کانال ری ورامین خواهیم بود. وی در ادامه افزود: همراهی و همیاری و صبر مردم شریف بخش مرکزی می تواند نقش بزرگی را در راه پیشرفت و تعالی این بخش ایفاء نماید.
فکوریان با اشاره به حضور پرشور مردم بخصوص بانوان در همایش پیاده روی خانوادگی افزود: زنان می توانند متولیان تحکیم بنیان خانواده در جامعه و در راستای حمایت از کالای ایرانی و مبارزه با مواد مخدر و قاچاق کالا و ارز باشند.
  • نوشته شده
  • در شنبه 16 تير 1397
  • توسط بخشداری مرکزی
  • تعداد بازدید 78