En
تاریخ : شنبه 19 خرداد 1397
کد 14842

فرماندار شهرستان ری:

برنامه های فرهنگی ، نشاط و سرزندگی را میان مددجویان دو چندان می کند

معاون استاندارتهران نقش خیرین و نیک اندیشان در گردش چرخ های بزرگ کهریزک و ساماندهی زندگی معلولین وسالمندان را بی بدیل دانست و بر استمرار این اقدامات خداپسندانه تأکیدکرد.
به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ هدایت اله جمالی پور فرماندار ویژه شهرستان ری در ضیافت افطاری که توسط خیرین در آسایشگاه خیریه کهریزک بر پاشده بود.
نقش امور عام المنفعه در زندگی سالمندان و معلولین و نیز اقشار آسیب پذیر جامعه را بی بدیل عنوان کرد.
جمالی پور تصریح کرد :مطلع هستیم در کهریزک و تحت عناوین مختلف، ویژه برنامه های فرهنگی و تفریحی برای سالمندان و معلولین بر پا می شود که این از برکت حضور خیرین و اهتمام خاص مدیران این مرکز خیریه بزرگ در کشور است.
وی دعای خیر مددجویانی که با دل های پاک، حافظ حامیان خود هستند را بهترین دلیل حضور خیرین در چنین مراکزی عنوان و یادآور شد:
توفیق خدمتگزاری در مراکز نگهداری و بدون چشمداشت، قطعاً نصیب کسانی می شود که سیره پاک امام علی (ع) را برگزیده اند و حرکت در راهی که آن امام همام پایه گذاری نموده، برکت بزرگی است که شایسته هر انسانی نخواهد شد.
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ری با تسلیت ایام سوگواری مولی الموحدین علی(ع)، از خداوند متعال برای همه خادمین راستین جامعه سلامت دنیا و عاقبت به خیری مسئلت کرد.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 19 خرداد 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 49