En
تاریخ : شنبه 19 خرداد 1397
کد 14829

حضور پر شور و گسترده مردم "ری" در راهپیمایی روز جهانی قدس

راهپیمایی روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان همزمان با سایر شهرهای ایران اسلامی با حضور باشکوه مردم مومن، ولایتمدار و همیشه در صحنه قبله تهران، ری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، مردم روزه دار شهرستان ری ازجمله خانواده معظم شهدا، ایثارگران و مسئولان شهرستان ری این راهپیمایی را از میدان بسیج (سه راه ورامین) مقابل امامزاده عبدالله(ع) آغاز کردند و پس از طی مسیر خیابان فدائیان اسلام، میدان حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع) و خیابان حرم به سمت مصلای بزرگ نماز جمعه شهرری ادامه دادند.
مردان، زنان و قشرهای مختلف مردم روزه دار شهرری در هوای گرم با در دست داشتن تصاویر امام خمینی(ره)، رهبر معظم انقلاب و همچنین پلاکارد نوشته هایی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و اعلام انزجار از سران استکبار، با شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسراییل»، «ای رهبر آزاده آماده ایم آماده»، «خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست»، «یا ایها المسلمون اتحدوا اتحدوا»، « به زودی در قدس نماز جماعت می خوانیم» و « فرعون امروز آمریکا و اسراییل است» خواهان پایان اشغالگری در سرزمین فلسطین شدند.
همچنین در بخش های تابعه شهرستان ری شامل کهریزک و فشافویه راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور روزه داران در مسیرهای تعیین شده به سمت مصلاهای نماز جمعه برگزار شد.
راهپیمایان روز جهانی قدس در شهرری و بخش های شهرستان ری پس از راهپیمایی با تجمع مقابل مصلاهای نماز جمعه در قطعنامه ای یگانه راه مقابله پیروزمند با رژیم آدمکش و نامشروع صهیونیستی را الگوی مقاومت حزب الله و حماس و گسترش گفتمان انتفاضه در جغرافیایی فلسطین بویژه در کرانه غربی دانستند.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 19 خرداد 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 36