En
تاریخ : سه شنبه 19 دي 1396
کد 13674

معاون وزیر آموزش و پرورش:

مدرسه سازی یعنی انسان سازی و خدمت به خلق

با حضور مسئولین استانی و کشوری، مدرسه خیری بانو صرامی در روستای دهنو کهریزک به بهره برداری رسید.
به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کهریزک، مجید قدمی معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور، در مراسم بهره برداری از مدرسه خیری بانو صرامی روستای دهنو منطقه کهریزک ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این مراسم، گفت: خیرین مدرسه ساز از نوع بهترین امر خیری یعنی همان مدرسه سازی استفاده کرده اند و در حقیقت توشه خود را می بندند.
وی در ادامه افزود: مدرسه سازی یعنی انسان سازی و خدمت به خلق، که همیشه جاودانه خواهد ماند و سالانه تعدادی دانش آموز در این مدرسه به تحصیل می پردازند و تا زمانی که این مدرسه پابرجاست، ثواب و برکات آن نیز جاودانه خواهد ماند.
قدمی در ادامه عنوان کرد: جنس زندگی انسان ها متفاوت است، چرا که برخی انسان ها از دیگران سبقت گرفته و در این زمینه پیشتاز هستند و نمونه بارز آن خیرین به خصوص خیرین مدرسه ساز می باشند.
وی همچنین اضافه کرد: ایثار و گذشت خیرین نشان از هوشیاری و عبور از دنیای فانی دارد و به نوعی به دنیای مادی وابسته نیستند و آخرت خود را بیمه کرده اند.
معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور در پایان تصریح کرد: امیدواریم شاهد اتفاقات خوب خیری در تمامی مناطق این مرز و بوم باشیم و از وجود خیرین عزیز بهره مند شویم و گام های موثری برای آینده کشور عزیزمان برداریم.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 19 دي 1396
  • ساعت 11
  • توسط آموزش و پرورش کهریزک
  • تعداد بازدید 40
نظرات شما
captcha refresh