En
تاریخ : سه شنبه 14 آذر 1396
کد 13268

نقش ارشادی و پیشگیری حراست‌ها در مسیر خدمت‌رسانی بهتر اهمیت زیادی دارد

مدیرکل بنیاد شهیدوامورایثارگران شهرستان‌های استان تهران گفت: نقش ارشادی و پیشگیری عوامل حراست در مسیر خدمت‌رسانی بهتر و رضایتمندی عمومی، اهمیت مضاعفی دارد.
 به گزارش «روابط عمومی بنیاد ری »، نادر نصیری مدیرکل بنیاد شهیدوامورایثارگران شهرستان‌های استان تهران در نشست با کارکنان حفاظت ا با اشاره به نقش حراست و تأکید بر لزوم صیانت از قداست کار حراست اظهار داشت: دیدگاه صیانتی حراست به سالم‌سازی محیط، کمک می‌کند و ایجاد فضای سالم و امن باعث رشد انگیزه‌های کاری می‌شود.
وی بابیان اینکه حضور مستمر در کنار همکاران، برای بالندگی سیستم، وظیفه ذاتی حراست است خاطرنشان کرد: پیشگیری از تخلفات و صیانت از حیثیت و جایگاه سازمان، از وظایف و مأموریت‌های اصلی حراست در مجموعه‌های کاری است.
مدیرکل بنیاد شهیدوامورایثارگران شهرستان‌های استان تهران با اشاره به اینکه حراست، محرم اسرار دستگاه‌های اداری است افزود: نقش ارشادی و پیشگیری عوامل حراست در مسیر خدمت‌رسانی بهتر و روان‌تر و رضایتمندی عمومی، باید مهم‌ترین اولویت‌های کاری در واحدهای اداری باشد.
 
نصیری بابیان نقش خطیر عوامل حراست در مراقبت و حراست از دستاوردهای نظام بیان کرد: کشور ما به افراد کاردان و تلاشگر نیاز دارد و همه باید برای حفظ کرامت و شخصیت انسان‌ها، اهتمام لازم را داشته باشیم.
 وی با اشاره به اقدامات مناسب حراست این اداره کل عنوان کرد: در حال حاضر، بستر و فضای کار و فعالیت در مجموعه حراست بنیاد شهیدوامورایثارگران شهرستان‌های استان تهران، مناسب است و با یک آرامش خاص، روند روبه رشدی در پیشبرد اهداف و وظایف داریم.
مدیرکل بنیاد شهیدوامورایثارگران شهرستان‌های استان تهران در پایان تأکید کرد: متعهد هستیم که همواره با همکاران، با عطوفت و مهربانی رفتار کرده و با تذکر و یادآوری، مشکلات را در داخل مجموعه حل کنیم
 
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 14 آذر 1396
  • ساعت 10
  • توسط بنیاد شهید ری
  • تعداد بازدید 27
نظرات شما
captcha refresh