En
تاریخ : سه شنبه 14 آذر 1396
کد 13266

برگزاری جشن پایان ترم کلاس یوسی مس (ریاضی باچرتکه ) در فرهنگ سرای عطر نرگس

جشن پایان ترم کلاس یوسی مس (ریاضی باچرتکه ) در فرهنگ سرای عطر نرگس برپا شد .
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر ؛ جشن پایان ترم ۷ و ۸ کلاس یوسی مس (ریاضی باچرتکه ) در فرهنگ سرای عطر نرگس با حضور هنرجویان این کلاس برپا شد .
کلاس یوسی مس با کمک چرتکه برای انجام محاسبات انجام می شود و سبب بالا بردن تمرکز و سرعت عمل در حل مسایل شده  و همچنین انجام محاسبات سریع ذهنی از ویژگی های این رشته است.
در فرهنگ سرای عطر نرگس هر ترم بعد از ۱۴ جلسه یک آزمون گرفته می شود و قبول شدگان به ترم بالا ارتقا پیدا میکنند که به هنرجویان مدرک معتبر از موسسه ملی یوسی مس ایران اهدا می شود .
لازم به ذکر است ؛ این کلاس برای سنین ۶ تا ۱۲ سال به مربیگری سرکار خانم رحمانی در فرهنگ سرای عطرنرگس برگزار می شود .
صبح امروز شهردار و اعضای شورای اسلامی باقرشهر از خیابان شهید مصطفی خمینی بازدید به عمل آوردند .
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر ؛ صبح امروز شهردار و اعضای شورای اسلامی باقرشهر از خیابان شهید مصطفی خمینی،میدان شهید جعفری و سی متری امام خمینی (ره) بازدید به عمل آوردند .
در این بازدید میدانی شهردار و اعضای شورای شهر از  نزدیک بامشکلات و معضلات کسبه و ساکنین خیابان شهید مصطفی خمینی آشنا شدند .
کسبه و شهروندان ساکن در خیابان مصطفی خمینی با اعلام اینکه این خیابان بسیار شلوغ و پرتردد است از شهردارباقرشهر و اعضای شورای اسلامی خواستند تا در جهت رفاه حال شهروندان از تردد برخی خودروها به این خیابان جلوگیری شود تا مردم با خیال راحت تری در این خیابان رفت و آمد کنند .
با توجه به اینکه در  میدان شهید جعفری عملیات عمرانی جهت زیباسازی در حال اجرا است کسبه ضمن تشکر از اقدامات انجام گرفته خواستار تسریع در انجام پروژه مذکور شدند .
 
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 14 آذر 1396
  • ساعت 09
  • توسط شهرداری باقرشهر مهدی اشرفی پ.ر
  • تعداد بازدید 25
نظرات شما
captcha refresh