En
تاریخ : دوشنبه 13 آذر 1396
کد 13262

معاون سیاسی و انتظامی فرماندارری:

سمن‌ها بهترین گزینه برای پیشبرد اهداف بهزیستی هستند

معاون سیاسی انتظامی فرماندار شهرستان ری گفت: سازمان‌های مردم‌نهاد بهترین گزینه برای پیشبرد اهداف بهزیستی در کنار دولت هستند.
هادی تمهیدی در مراسم روز جهانی معلولان که با حضور معاون امور توان‌بخشی سازمان بهزیستی در برگزار شد، اظهار کرد: در چهار سال گذشته دولت تلاش کرده است تا اقدامات خوبی در کنار طرح‌ها و برنامه‌ها برای جامعه معلولان انجام شود. 
وی افزود: بهترین کار این است که این مجموعه‌ها توسط انجمن‌های مردم‌نهاد مسائل و مشکلات خودشان را برطرف کنند؛ چون آن‌ها بین مشکلات قرار دارند و با دیدی بهتر و دلسوزانه‌تر می‌توانند بهترین کمک را در کنار دولت برای پیشبرد اهداف بهزیستی داشته باشند.
معاون سیاسی انتظامی فرماندار شهرستان ری خاطرنشان کرد: فرمانداری ویژه شهرستان ری آمادگی لازم را برای حمایت از این انجمن‌ها با صدور مجوزهای لازم دارد.
شایان ذکر است؛ به مناسبت روز جهانی معلولان به همت اداره بهزیستی شهرستان ری، مراسمی با حضور مددجویان و معلولان شهرستان و استان تهران با حضور نحوی‌نژاد معاون توانبخشی سازمان بهزیستی، خلیلی عضو شورای شهر، جلودارزاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، فاضلی‌نژاد رئیس اداره بهزیستی شهرستان ری، اسدی معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی استان تهران، تمهیدی معاون سیاسی انتظامی فرماندار ویژه شهرستان ری و سایر مسؤولان برگزار شد.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 13 آذر 1396
  • ساعت 15
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 54
نظرات شما
captcha refresh