En
تاریخ : دوشنبه 13 آذر 1396
کد 13252

فرماندار ری؛

رفع محرومیت زدایی بزرگترین برنامه فرمانداری "ری" برای شهر قیام دشت

معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری، رفع محرومیت زدایی و توسعه پایدار شهر قیام دشت بزرگترین برنامه فرمانداری شهرستان ری برای این شهر است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، جشن بزرگ شهر شدن قیامدشت و معارفه اولین شهردار این شهر عصر یکشنبه با حضور استاندار تهران، امام جمعه قیام دشت، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، معاونین فرماندار و جمعی از مسئولین، خانواده شهدا، جانبازان، ایثارگران و جمعی از مردم این شهر برگزار شد.
فرماندار ویژه شهرستان ری در این مراسم با بیان اینکه دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به شهرستان ری داشته است یادآور شد: در سفراستانی رییس جمهوری به شهرری مصوبات خوبی برای این منطقه داشت که امروز مردم نتایج آنها را در حوزه های آب شرب، درمان و توجه با راه های شهر و روستای می بینند.
هدایت الله جمالی پور ادامه داد: تبدیل شهرک قیامدشت به شهر در جهت ارتقا خدمات رسانی از اول تشکیل دولت دکتر روحانی در دستور کار قرار گرفت و در این فرایند کلیه دستگاه های اجرایی استان تهران و شهرستان ری نهایت تلاش خود را انجام دادند.
وی افزود: رفع محرومیت زدایی و توسعه پایدار شهر قیام دشت بزرگترین برنامه فرمانداری شهرستان ری برای این شهر است.
جمالی پور با بیان اینکه امروز همدلی و همزبانی خوبی بین مسئولان شهرستان ری در جهت حل مشکلات مردم به وجود آمده است افزود: مسئولان شهرستان ری برای حل معضلات و مشکلات شهری و همچنین ایجاد نشاط و آرامش در میان مردم به درک مشترک و متقابل خوبی رسیده اند.
شایان ذکر است علیرضا محجوب نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، حسن خلیل آبادی عضو شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش، اعضای شورای اسلامی شهر قیامدشت و جمعی از مسئولان استان تهران و شهرستان ری در این مراسم حضور داشتند.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 13 آذر 1396
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 59
نظرات شما
captcha refresh