En

آرشیو آرشیونشریات ری

سی و پنجمین شماره نشریه «آوای ری» در هشت صفحه منتشرشد

(55)

نشریه «آوای ری» در هشت صفحه تمام رنگی منتشرشد و اخبار و رویدادهای مهم شهرستان ری و حومه از جمله : «دکتر فرهاد افشاربه جمع مدیریت شهری منطقه20 پیوست »،«فرماندار ویژه ری در مراسم افتتاحیه پروژه های عمرانی شهرداری باقرشهر:خدمتی شایسته است که رضایت مردم را در پی داشته باشد»،«همزمان با هفته دولت؛ ساختمان جدید دهیاری روستای تورقوزآباد افتتاح و به بهره برداری رسید » ملاحظه نمائید.

سه شنبه 27 شهريور 1397

سی و چهارمین شماره نشریه «آوای ری» در هشت صفحه تمام رنگی منتشرشد

(33)

نشریه «آوای ری» در هشت صفحه تمام رنگی منتشرشد و اخبار و رویدادهای مهم شهرستان ری و حومه از جمله : «کارت زرد مجلس به رئیس جمهور در هفته دولت »،« تجدید میثاق استاندار تهران،فرمانداران و مدیران عالی استان با آرمانهای امام(ره)»،« ماجرای یک مشت دلار گمشده آقای داور» ملاحظه نمائید.

دوشنبه 19 شهريور 1397

سی و سومین شماره دوهفته نامه «آوای ری» منتشر شد

(45)

نشریه «آوای ری» در هشت صفحه تمام رنگی منتشرشد و اخبار و رویدادهای مهم شهرستان ری و حومه از جمله : «بحران آب در شهرری »،« حرم سیدالکریم (ع)چشم انتظار هزاران عزادارمسلمیه»،«فرماندار ویژه شهرستان ری در جمع خبرنگاران:قلم خبرنگار باید دربرابر فساد برنده باشد» ملاحظه نمائید.

يکشنبه 4 شهريور 1397

شماره 26 دوهفته نامه عصر جوان منتشر شد

(50)

شماره 26 دوهفته نامه عصر جوان منتشر شد

سه شنبه 23 مرداد 1397

پنجمین شماره ماهنامه شهر و روستا منتشر شد

(59)

اخبار اشتغال زایی ، وضعیت بهداشت و درمان ، اقدامات و تحولات انجام شده در شهرستانهای استان تهران به ویژه شهرستان ری را در شماره پنجم نشریه شهر و روستا خواهیم دید .

سه شنبه 23 مرداد 1397

سی و دومین شماره دوهفته نامه «آوای ری » منتشر شد

(67)

نشریه «آوای ری» در دوازده صفحه تمام رنگی منتشرشد و اخبار و رویدادهای مهم شهرستان ری و حومه از جمله : « در بی توجهی مسئولین آلودگی های ناشی از زباله سوزی همچنان گریبان محیط زیست را می فشارد»،«مصاحبه متفاوت آوای ری با علیرضا فغانی پیش از اعزام به جام جهانی روسیه »،«مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران:شهرری مقصد گردشگری درسال ۲۰۱۹ می شود» ملاحظه نمائید.

يکشنبه 27 خرداد 1397

شماره ۳۱ دوهفته نامه «آوای ری » منتشر شد

(92)

نشریه «آوای ری» در هشت صفحه تمام رنگی منتشرشد و اخبار و رویدادهای مهم شهرستان ری و حومه از جمله : «علیرضا فغانی مدیر اداره ورزش شهرداری منطقه۲۰شد»،« استاندارتهران:۴۰ میلیارد ریال برای توسعه فضای سبز شهرری اختصاص می یابد»،« آمادگی شهرری برای ورود به ماه میهمانی خدا، » ملاحظه نمائید.

شنبه 29 ارديبهشت 1397

شماره ۳۰ دوهفته نامه «آوای ری » منتشر شد

(126)

نشریه «آوای ری» در هشت صفحه تمام رنگی منتشرشد و اخبار و رویدادهای مهم شهرستان ری و حومه از جمله : «اعضای جدید هیئت مدیره و بازرسان خانه مطبوعات انتخاب شدند»،« معاون عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان ری:توسعه عمرانی و زیرساختی روستاها، اولویت اصلی دولت »،«خلیل آبادی عضو شورای شهر تهران، ری و تجریش: خشک شدن چشمه علی در شهرری به علت احداث خط ۶ مترو» ملاحظه نمائید.

چهارشنبه 15 فروردين 1397

بیست و نهمین شماره دوهفته نامه «آوای ری » منتشر شد

(106)

نشریه «آوای ری» در هشت صفحه تمام رنگی منتشرشد و اخبار و رویدادهای مهم شهرستان ری و حومه از جمله : « نمایش وحدت و اقتدار مردم ری درحماسه 22 بهمن»،« شهرری نامزد پایتخت کتاب ایران شد «،«احتمال تعلل در مهار قیمت به خاطر سود ظاهری دولت از تسعیر ارز » ملاحظه نمائید.

سه شنبه 24 بهمن 1396

بیست و هشتمین شماره «آوای ری » منتشر شد

(141)

نشریه «آوای ری» در هشت صفحه تمام رنگی منتشرشد و اخبار و رویدادهای مهم شهرستان ری و حومه از جمله : «مرگ تدریجی ارمغان زندگی در کلان شهرهای آلوده»،«نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی :ری در سایه تهران رشد نخواهد کرد »،«محسن هاشمی : زلزله تهران 2 میلیون کشته برجا میگذارد » ملاحظه نمائید.

چهارشنبه 6 دي 1396